Który z pasażerów nie żyje? Pozornie prosta zagadka sprawia trudności wielu internautom

Który z pasażerów nie żyje? Pozornie prosta zagadka sprawia trudności wielu internautom Źródło: 7-Second Riddles/YouTube

Zagadka, którą masz przed sobą, jedynie z pozoru wydaje się prosta. Jednak niewiele osób jest w stanie podać poprawną odpowiedź na pytanie, który z pasażerów nie żyje. Jeżeli nie potrafisz podać prawidłowej odpowiedzi, poniżej zamieszczone zostało rozwiązanie.

Zagadka zdobywa coraz większą popularność w sieci. Internauci przez długi czas wpatrują się w nią i zastanawiają, jaka może być prawidłowa odpowiedź. Okazuje się, że niestety, niewiele osób potrafi podać prawidłową odpowiedź. Czy już wiesz, który z pasażerów samolotu nie żyje? 

Zagadka z pasażerami samolotu - kto nie żyje? 

Wydaje się, że łamigłówka, na którą patrzysz, jest banalnie prosta. Nic bardziej mylnego. Wielu internautów nie potrafi podać poprawnej odpowiedzi. Patrząc na zdjęcie, niebywale ciężko jest określić, kto wśród pasażerów nie żyje. Wśród sześciu osób, które widać na grafice, jedna nie żyje. Czy jest to mężczyzna w pierwszym fotelu? A może mama, która trzyma na rękach swoje dziecko? 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Zagadki internetowe cieszą się ogromnym uznaniem w sieci. Dzięki nim w prosty sposób można rozwijać swoją spostrzegawczość. Wystarczy kilka minut dziennie, by już na pierwszy rzut oka dopatrywać się szczegółów. Jeżeli potrzebujesz poćwiczyć, polecamy rozwiązywanie innych zagadek, którymi dzieliliśmy się w ostatnich tygodniach. Koniecznie sprawdź tę, w której trzeba określić, która z dziewczyn jest opiekunką kota lub tę, w której musisz policzyć wszystkie zwierzaki. Ostrzegamy, to zadanie także nie należy do najłatwiejszych. 

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Jest zupełnie inaczej, niż wszyscy myśleli

2. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku

3. Mamy potwierdzenie, koniec obostrzeń już 19 września. Wielu Polaków odetchnie z ulgą

Zagadka - rozwiązanie 

Jeżeli nie wiesz, który z pasażerów nie żyje, to poniżej przedstawiamy rozwiązanie zagadki. Wystarczyło się przyjrzeć zdjęciu, by zobaczyć, że kobieta w niebieskiej sukience ma wbity w brzuch nóż. To właśnie ona została zabita podczas podróży. Udało ci się odpowiedzieć dobrze na tę zagadkę? Serdecznie gratulujemy, niewiele osób sobie z nią radzi. 

uploaded

fot. screen 7-Second Riddles/YouTube

Najlepsze newsy dnia:

  1. Stało się, Katarzyna Dowbor musi się przygotować. 5 października wszystko się okaże
  2. Sztuczne mięso jednak nie będzie hitem? Naukowcy natrafili na poważny problem
  3. Wielka gwiazda przeżywa ogromny dramat. Kilka godzin temu zmarła jej córka
  4. Ogromny niepokój o zdrowie papieża Franciszka. Pojawiły się poważne obawy
  5. Większość Polaków używa go przynajmniej raz w tygodniu. Nie wiedzą, że jest groźną trucizną
  6. W kuchni masz przyprawę, którą medycyna ludowa wykorzystywała od wieków. Szczególnie teraz trzeba mieć ją pod ręką

Źródło: Youtube

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News