Wśród żyraf ukrywa się niebezpieczny wąż. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć go w mniej niż 20 sekund

Wśród żyraf ukrywa się niebezpieczny wąż. Tylko nieliczni są w stanie znaleźć go w mniej niż 20 sekund Źródło: playbuzz.com

Zagadka z żyrafami dzieli internautów. Obrazek jest też doskonałym sprawdzianem dla naszej spostrzegawczości, dlatego jeżeli chcesz przekonać się, czy należysz do grona wyjątkowo spostrzegawczych, spróbuj swoich sił. Wystarczy, że wskażesz ukrytego wśród żyraf niebezpiecznego męża.

Powyższa zagadka obiega media, wywołując sporo emocji wśród odbiorców. Bardzo wąskie grono osób potrafi wskazać ukrytego wśród żyraf węża w mniej niż 20 sekund. Sprawdź, czy tobie się uda. 

Wśród żyraf ukrywa się wąż. Zagadka dla wyjątkowo bystrych 

Przyjrzyj się powyższej ilustracji i zastanów się nad tym, co widzisz. Nie w sposób zaprzeczyć, że jako pierwsza w oczy rzuca się pokaźna liczba żyraf, ustawionych nawet do góry nogami. Na drugim planie dostrzec można zielone rośliny. Ponadto, każda żyrafa jest niemal identyczna - różnią się jedynie wielkością. Wydawać by się zatem mogło, że odnalezienie węża jest obłędnie proste i zajmie dosłownie sekundę. Nic bardziej mylnego! 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Jeżeli popatrzysz na obrazek nieco dłużej, przekonasz się, że na rozwikłanie tej zagadki jest potrzebna dłuższa chwila. Nielicznym udaje się to w mniej niż 20 sekund, a wszystko dlatego, że wąż sprytnie ukrył się wśród pozostałych zwierząt. Przyjrzyj się więc ilustracji jeszcze raz, tym razem o wiele bardziej wnikliwie, spoglądając na każdą z żyraf. Zastanów się, czy któraś z nich posiada cechy odróżniające ją od pozostałych.

Dzisiaj grzeje: 1. Potwierdziły się smutne informacje o polskiej aktorce. Jej organizm nie wytrzymał

2. Przez 5 dni piła sok z selera. Efekty okazały się zaskakujące

Czy już dostrzegłeś węża? Jeżeli nie, by ułatwić ci to zadanie, zdradzamy, że najwięcej uwagi powinieneś skupić na prawej części obrazka. To właśnie tam ukrył się gad. Od żyraf odróżnia go naprawdę niewielki szczegół, dlatego jest on tak trudno zauważalny. Jeśli wciąż nie udało ci się go odnaleźć, niżej zamieszczamy odpowiedź, a jeżeli chcesz spróbować swoich sił w kolejnej zagadce, koniecznie zajrzyj tutaj

Najlepsze newsy dnia:

  1. Piorunująco szybka metoda na placki ziemniaczane, bez uciążliwego tarcia tarką. Istnieje bajecznie prosty, lepszy sposób
  2. Borussia Dortmund - Hertha Berlin. Łukasz Piszczek górą w polskim meczu Bundesligi, zadecydowała jedna bramka (WIDEO)
  3. Rząd od dziś przedłużył zakaz dla wszystkich Polaków. Końca nie widać
  4. Skandaliczna pomyłka ZUS. Pilnie wzywają ludzi do szybkiego zwrotu pieniędzy
  5. Miała zrobić tatuaż swojemu partnerowi. Popatrzyła na jego nogę i zaniemówiła, chwilę potem zaczęła płakać
  6. Pascal Brodnicki stracił ukochaną osobę. Jego pożegnanie wywołuje morze łez

Źródło: Playbuzz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News