Jeden z elementów nie pasuje do reszty obrazka. Zagadka dla bystrzaków, tylko 5% ludzi potrafi go wskazać

Jeden z elementów nie pasuje do reszty obrazka. Zagadka dla bystrzaków, tylko 5% ludzi potrafi go wskazać Źródło: YouTube COOL TV

Ta zagadka może sprawić niektórym ogromne trudności. Tylko osoby o niebywałej spostrzegawczości są w stanie odnaleźć niepasujący element. Większość śmiałków poddaje się i nigdy nie poznaje rozwiązania. Już teraz możesz się przekonać, czy należysz do grona najbystrzejszych osób.

Niepozorna zagadka jest niezwykle trudnym zadaniem. Na obrazku znalazł się element, który zdecydowanie nie pasuje do pozostałych. Jednak jest on tak dobrze zamaskowany, że mało kto potrafi go dostrzec. Czy uda ci się go znaleźć?

Niezwykle trudna zagadka dla najbystrzejszych

Wielokrotnie mogliśmy zetknąć się z łamigłówkami, które polegały na odnalezieniu niepasującego elementu. Taka zagadka potrafi skutecznie pobudzić szare komórki. Niedawno każdy mógł spróbować swoich siła w poszukiwaniu psa ukrytego pośród krów. Tamta zagadka nie należała do najprostszych. Tym razem również mamy do czynienia z prawdziwym wyzwaniem, któremu podołają wyłącznie najbardziej spostrzegawcze osoby. Zaledwie 5% ludzi jest w stanie sprostać temu zadaniu.

Na pierwszy rzut oka zagadka może wydawać się trywialna, jednak wystarczy podjąć próbę jej rozwiązania, aby przekonać się, że znalezienie niepasującego elementu graniczy z cudem. Już teraz możesz sprawdzić, czy jesteś osobą, która cechuje się niezwykłą spostrzegawczością.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Co skrywa pizza?

Patrząc na obrazek, nietrudno zauważyć, że na nim pizzę. Uwielbiany przysmak przybrał najróżniejsze formy i rozmiary. Mało kto by podejrzewał, że na obrazku znajduje się coś innego niż wspomniana pizza. Wyglądem może przypominać tą potrawę, co sprawia, że zagadka jest jeszcze trudniejsza. Łamigłówka wymaga sporej koncentracji, jednak to nie gwarantuje jej rozwiązania. Czy potrafisz znaleźć coś innego niż pizza?

Dzisiaj grzeje: 1. Rząd w ostatniej chwili zmienia ważny zakaz. Ogromna zmiana, wielu Polaków odetchnie z ulgą

2. Wielkie święto w domu Małgorzaty Rozenek. Pokazała urocze zdjęcie syna

Teraz możesz się przekonać czy zagadka będzie niezwykle trudnym zadaniem. Jeżeli uda ci się odnaleźć niepasujący element, to możesz poszczycić się niezwykłą spostrzegawczością. Zagadka, którą na YouTube opublikował kanał COOL TV, wywołała konsternację wśród internautów. Na obrazku widoczna jest wyłącznie pizza, czy widzisz oprócz niej coś innego? Skup się i spróbuj to odnaleźć. 

(YouTube COOL TV)

Najlepsze newsy dnia:

  1. Niestety spełnił się najczarniejszy ze scenariuszy. Nie żyje Maciej Pietrasiewicz
  2. Michał Listkiewicz ujawnił, dzięki komu Polska dostała Euro 2012. To on dał nam wielką radość
  3. Śmiertelna trucizna w popularnych napojach, są pierwsze ofiary. Może być w każdej butelce, dramatyczny apel policji w Niemczech
  4. Pilny komunikat sanepidu, wielkie niebezpieczeństwo. Koronawirus w kościele, trwają poszukiwania wiernych
  5. Jaruś z "Chłopaków do wzięcia" sięgnął dna. W sieci pojawiło się nieprawdopodobne nagranie, ręce opadają
  6. Pilna akcja policji w hipermarkecie w polskiej miejscowości. Chodzi o produkt kupowany przez wszystkich Polaków

Źródło: YouTube COOL TV

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News