Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty?

Na zdjęciu ukryła się mała sowa. Rekordzista potrafi znaleźć ją w 7 sekund, a ty? Źródło: The Sun

Zagadka wydaje się prosta, rekordzista rozwiązał ją w 7 sekund. Wielu osobom zadanie sprawia jednak ogromny kłopot. Nie wszyscy są w stanie szybko znaleźć małą sowę, która ukryła się na fotografii.

Zagadka szybko obiegła sieć, choć z pozoru zadanie jest proste, wielu internautów ma ogromny problem, by szybko zlokalizować ukryta na zdjęciu sowę. Ptak świetnie zakamuflował się w otoczeniu, sprawdź, czy jesteś w stanie odnaleźć zwierzaka.

Zagadka obiegła sieć, internauci szukają małej sowy

Zwierzęta potrafią doskonale maskować się w swoim naturalnym otoczeniu, a wiele z nich doprowadziło sztukę kamuflażu niemal do perfekcji. Jest to szczególnie przydatna umiejętność wśród małych zwierząt, bo to właśnie od niej zależy ich życie. Jeśli nie będą umiały umiejętnie schować się przed większym od siebie napastnikiem, prawdopodobnie staną się jego kolejnym posiłkiem.

Niedawno wspólnie poszukiwaliśmy pantery śnieżnej, która skryła się wśród zimowego krajobrazu. Do sieci trafiło zdjęcie, na którym ukrywa się mała sowa. Zwierzak jest tak dobrze zamaskowany, że zlokalizowanie o sprawia wielu osobom ogromny problem. Tylko najbardziej spostrzegawczy są w stanie szybko dostrzec niewielkiego ptaka.

Rekordzista rozwiązał zagadkę w 7 sekund

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Na zdjęciu widać niewielki murek z kamieni oraz stertę suchych gałęzi i korzeni, poprzetykaną gdzieniegdzie kilkoma śmieciami. W tle fotografii można zauważyć kolejny kamienny mur. Gdzieś wśród tego krajobrazu skryła się niewielka sowa. Rekordzista odnalazł zwierzaka w 7 sekund, jednak zwykle zadanie to zajmowało internautom znacznie więcej czasu.

Dzisiaj grzeje: 1. Pilny apel sanepidu, zakażony ksiądz rozdawał komunię wiernym. Trwają poszukiwania uczestników mszy

2. Nie żyje 55-latka. Wypłynęła na jezioro i już nie wróciła

Przyjrzyj się zdjęciu i spróbuj odnaleźć sprytną sowę. Do wspólnych poszukiwań możesz zaprosić przyjaciela lub któregoś z członków rodziny. Być może dzięki elementowi rywalizacji ktoś z was pobije rekord. Jeśli jednak nie uda ci się zlokalizować zwierzaka, poniżej znajdziesz rozwiązanie tej zagadki.


Fot. The Sun

Najlepsze newsy dnia:

  1. Jajecznica 20zł, tatar 49 zł, mięso z mizerią 59 zł. Gessler dolicza też skandaliczną, dodatkową opłatę
  2. Żałoba w rodzinie kultowego zawodnika MMA. Media potwierdzają, jego ojciec zmarł na koronawirusa
  3. Lidl zamyka sklepy, wielu klientów czeka niemiła niespodzianka. Mamy pełną listę
  4. Michał Szpak jako Conchita Wurst. W sieci pojawiło się powalające nagranie, fani nie wierzą własnym oczom
  5. Gdy ktoś zastukał do jej drzwi, postanowiła mu nie otwierać. Zobaczyła nagranie z kamery i zrozumiała, jak wielki błąd popełniła
  6. Kosmiczne zarobki Zenka Martyniuka. Wydało się, ile dostał za jedną reklamę

Źródło: The Sun

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News