Który z lodów jest prawdziwy? Odpowiedź jest trudniejsza niż się wydaje, tylko drobny szczegół zdradza prawdę

Który z lodów jest prawdziwy? Odpowiedź jest trudniejsza niż się wydaje, tylko drobny szczegół zdradza prawdę Źródło: Facebook/Howard Lee

Ta zagadka jest niemal niemożliwa do rozwiązania. Jesteś w stanie odróżnić, który z lodów na zdjęciu powyżej jest prawdziwy? Większość nie daje sobie rady z tą zagadką. Może tobie się uda? Czy należysz do grupy szczęśliwców, którzy bezbłędnie rozwiązali tę łamigłówkę?

Taka zagadka jest prawdziwym wyzwaniem, nawet dla najbystrzejszych. Na zdjęciu powyżej widzimy jeden lód, który jest prawdziwy oraz drugi, który jest rysunkiem. Jesteś w stanie je odróżnić i wskazać, który jest który? Większość internautów niestety wskazuje błędną odpowiedź. Czy tobie się uda odpowiedzieć prawidłowo?

Ta zagadka sprawia, że ludzie są w szoku. Lody są praktycznie nie do odróżnienia

Howard Lee opublikował na swoim koncie w serwisie Facebook filmik, na którym prezentuje rysunki stworzone na podstawie otaczających go przedmiotów. Jednym z nich są lody. Artysta namalował je w tak genialny sposób, że są praktycznie nie do odróżnienia od prawdziwych. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Filmik prezentuje przyspieszony proces tworzenia obrazków lub przedmiotów naśladujących te prawdziwe. Jeśli masz ochotę spłatać komuś figla w taki sposób, koniecznie go obejrzyj. Możesz zapewnić sobie rozrywkę na długi czas oraz w zabawny sposób nabrać swoich przyjaciół.

Lody przedstawione na zdjęciu do złudzenia przypominają prawdziwe, niewielka grupa osób była w stanie je odróżnić, podając prawidłową odpowiedź. Jesteś w stanie tego dokonać? Jedynie niewielki szczegół może zdradzić różnicę między nimi, niektórym jednak się to udaje. Zdecydowana większość jednak popełnia błąd. 

Dzisiaj grzeje: 1. Prezydent już potwierdził, Polacy przecierają oczy ze zdumienia. Chodzi o pieniądze

2. Pluskwy mogą być bardzo niebezpieczne. Jak się pozbyć pasożytów i rozpoznać ich ugryzienia?

Przyjrzyj się zdjęciu powyżej i zastanów, który z lodów jest prawdziwy, a który jest rysunkiem. Nie jesteś w stanie odpowiedzieć? Nic nie szkodzi, niżej znajdziesz odpowiedź na to frustrujące pytanie. Jeśli udało ci się prawidłowo zgadnąć, gratulacje, możesz być dumny z siebie i swojej spostrzegawczości.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zasypiasz i niespodziewanie czujesz drgnięcie? Organizm wysyła ci ważny znak, musisz unikać spożywania 1 produktu, konsekwencje mogą być opłakane
  2. Wybaczyła mu rzekomą zdradę? Reprezentant Polski i piękna modelka znów są razem
  3. Tata przypadkiem przeczytał sms-a w telefonie syna. Natychmiast wezwał policję
  4. Pokazała paragon za obiad w Łebie. Internauci przecierają oczy ze zdumienia, takiej kwoty się nie spodziewali
  5. Niewyobrażalna tragedia na północy kraju, rodzina i mieszkańcy zrozpaczeni. 2 dzieci zginęło na oczach matki
  6. Wrzuciła 8-miesięcznego synka do wody. Nagranie wywołuje skrajne emocje, ludzie są wściekli

Źródło: Facebook

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News