Znajdź twoje imię. Pozornie prosta zagadka ujawnia, czy jesteś ponadprzeciętnie inteligentny

Znajdź twoje imię. Pozornie prosta zagadka ujawnia, czy jesteś ponadprzeciętnie inteligentny Źródło: Papilot.pl

Zagadka, w której musisz odnaleźć twoje imię wśród rozsypanych liter sprawi, że dowiesz się, czy należysz do grona osób cechujących się ponadprzeciętną inteligencją. Test jest pozornie prosty, ale zdradza znacznie więcej, niż myślisz. Rozwiązanie go przyczyni się do tego, że dowiesz się o sobie naprawdę wiele. Będziesz zaskoczony.

Zagadka z twoim imieniem

Zagadka z twoim imieniem to świetny sposób na sprawdzenie ilorazu inteligencji. Rozwiązanie udało się odnaleźć zaledwie kilku osobom, które próbowały tego dokonać. Internauci nie radzą sobie ze znalezieniem rozwiązania tej rozsypanki słownej. Test, choć wydaje się być banalnie prosty, rodzi liczne trudności. Poradzi sobie z nim tylko osoba, która obdarzona jest błyskotliwym umysłem i umiejętnością kreatywnego, nieszablonowego myślenia. Czy należysz do tego grona?

Zagadka z twoim imieniem jest niezwykle trudna

Jeśli odnajdziesz twoje imię na przedstawionej planszy, oznacza to, że jesteś ponadprzeciętnie inteligentny i możesz pochwalić się znacznie większą spostrzegawczością niż większość populacji. Żeby rozwiązać zagadkę powinieneś się skupić i poważnie zastanowić nad tym, co widzisz. Nie wszystko jest takie, jakim wydaje się być. Niektóre rzeczy mają drugie dno i dopiero odnalezienie go sprawi, że odniesiesz sukces.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Zagadka przypomina zwykłą wykreślankę wyrazową. Taki typ łamigłówek jest bardzo dobrze znany niemal wszystkim. Kochają go zarówno dzieci, jak i dorośli. Każdy zapalony szaradzista z pewnością odgadywał hasła ukryte na wielu planszach tego typu. Zasady zabawy są bajecznie proste. Wystarczy odnaleźć ukryte słowo, pamiętając, że można wykreślać tylko poziomo, pionowo i na skos. Dla utrudnienia wyrazy często zostają przedstawione jako anagramy.

Niektórzy twierdzą, że łamigłówka to próba oszustwa, gdyż nie potrafią odnaleźć na niej rozwiązania. Nic bardziej mylnego. Jeśli uważasz, że twoje imię nie jest ukryte na planszy, jesteś w dużym błędzie, a to, co zobaczysz, może cię poważnie zaskoczyć. 

Dzisiaj grzeje: 1. Największa gwiazda polskiego kabaretu błaga o pomoc. Chodzi o jego partnerkę, wyjątkowo smutne

2. Skutki pandemii, których nie przewidziano. Pilny apel pediatrów

Jeśli już na pierwszy rzut oka byłeś w stanie znaleźć rozwiązanie, serdecznie gratulujemy. Oznacza to, że jesteś ponadprzeciętnie inteligentny i przewyższasz bystrością i sprytem większość internautów. Mało komu udaje się znaleźć odpowiedź w kilka sekund, nawet najlepsi potrzebują wielu minut. Jeśli ci się nie dało, mamy dla ciebie podpowiedź. Pamiętaj o tym, żeby traktować polecenie bardzo dosłownie.

Czy odpowiedź wydaje się być bardziej oczywista? Jeżeli nie, koniecznie zobacz rozwiązanie, które znajduje się poniżej. Zagadka ci się podobała? Koniecznie rozwiąż jeszcze tę, w której musisz wskazać, który z lodów jest prawdziwy. Powodzenia!

Zagadka z twoim imieniem rozwiazana

Najlepsze newsy dnia:

  1. Nikt go nie powstrzymał i nagle wtargnął na wizję, kiedy Magda Gessler udzielała wywiadu. Widzów TVN całkowicie zaskoczył widok ogromnego psa
  2. Anna Lewandowska przegrała zakład. Nie uwierzycie, co musiała zrobić, fani byli w szoku
  3. Polskę obiegły tragiczne informacje. Nie żyje zasłużony działacz "Solidarności"
  4. Koniec uwielbianej przez Polaków stacji. Po 18 latach kanał przestanie istnieć
  5. Tata zrobił sobie piękne zdjęcie z dziećmi. Chwilę później wszyscy nie żyli, porażający powód tragedii
  6. Siedziała w więzieniu z mamą Madzi. Ujawniła, co działo się z nią w zakładzie, wstrząsające szczegóły

Źródło: Papilot pl

 </p

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News