Zagadka z wilkiem
Reddit.com r/SneakyAnimals
Monika Majko - 1 Maja 2020

Czy potrafisz wypatrzeć skrytego w lesie wilka? 95% osób od razu się poddaje

Zagadka obiegła internet, a użytkownicy sieci z całego świata wytężają wzrok przed ekranami komputerów w poszukiwaniu wilka ukrytego w brzozowym lesie. Zwierzę jest niezwykle dobrze zamaskowane, tylko najbardziej spostrzegawcze osoby będą w stanie od razu odnaleźć je na obrazku.

Zagadka trafiła do sieci i od razu stała się hitem. Z pozoru proste zadanie jest dla wielu osób niezwykle trudne. Na fotografii znajduje się wilk, który ukrywa się między drzewami w brzozowym lesie. Zwierzę jest tak dobrze ukryte, że na pierwszy rzut oka dostrzegają je tylko najbardziej spostrzegawcze osoby.

Zagadka obiegła sieć, wielu internautów od razu się poddaje

Fotografia została opublikowana na portalu Reddit, a użytkownicy sieci od razu podjęli wyzwanie i rozpoczęli poszukiwania wilka, ukrytego w brzozowym lesie. Okazało się, że nie jest to tak proste zadanie, jak się wydaje. Większość internautów poddała się już po chwili poszukiwań, a od razu zwierzę dostrzegli tylko ci najbardziej spostrzegawczy.

DodaDodzie wymsknęły się intymne szczegóły dotyczące jej małżeństwa. Niewygodna prawda wyszła na jawCzytaj dalej

Na fotografii widać niezbyt gęsty las, w którym rosną niemal same brzozy. Zdjęcie zostało zrobione jesienną porą, a na ziemi widać grubą wyściółkę z opadniętych, brązowych liści. W tym monotonnym krajobrazie ukrywa się sporych rozmiarów wilk, jednak zwierze dzięki swojej sierści świetnie komponuje się z tłem i niezwykle ciężko od razu dostrzec je na obrazku.

Zagadka może sprawić sporo kłopotu, wilk świetnie maskuje się w lesie

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Do zabawy możesz zaprosić członka rodziny lub przyjaciela. Wspólne szukanie zwierzaka i rywalizacja z tym związana może sprawić, że szybciej dostrzeżesz ukrytego wilka. A jeśli lubisz takie zagadki, zawsze możesz poszukać ich więcej. Niedawno zachęcaliśmy do spróbowania swoich sił w poszukiwaniu słodkiego pingwina w tłumie tukanów. Tylko kilka procent osób było w stanie szybko znaleźć rozwiązanie tej łamigłówki.

Dzisiaj grzeje:

1. Nikt się nie spodziewał, ciało leżało na pobliskim polu. Natychmiast wezwano helikopter i wszystkie służby ratunkowe

2. Policja przekazała dramatyczną wiadomość na temat Kacperka. Wiadomo, co mogło się stać

Warto przyłożyć się do poszukiwań i poświęcić chwilę, by samodzielnie odnaleźć wilka. Satysfakcja z rozwiązanej zagadki jest ogromna, ponieważ większość osób od razu daje za wygraną. Jeśli jednak nie uda ci się go znaleźć, na dole znajdziesz rozwiązanie zagadki.

Obrazy Pikio

Obrazy Pikio
Reddit.com r/SneakyAnimals

źródło: Reddit

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Naukowcy wskazali, jaki sport jest najbardziej niebezpieczny, można zarazić się koronawirusem. Ludzie osłupieli
  4. Kot leży czy stoi? Zagadka sprawia problem nawet najlepszym, znasz odpowiedź?
  5. Ważny komunikat dużego banku. Ostateczna decyzja ws. spłacania kredytów
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News