Zagadka z pandą
.
Sara Osiecka - 2 Stycznia 2020

Znajdziesz pandę ukrytą wśród bałwanów? Niektórzy potrzebują na to nawet 15 minut, inni w ogóle jej nie widzą

Zagadka, na którą właśnie patrzyłeś, cieszy się ostatnio dużą popularnością. Trzeba przyznać, że to wyjątkowo podstępny obrazek. Niektórzy muszą się mocno wysilić, by znaleźć pandę, a mimo to i tak im się nie udaje.

Zagadkawygląda na prostą tylko z pozoru. Jak się okazuje w praktyce niełatwo jest znaleźć czarno-białego misia w otoczeniu bałwanków z buziami z węgla. Zadanie jest bardzo trudne, a do tego bardzo wciągające. Internauci bez oporów piszą, ile czasu poświęcili na znalezienie pandy. Wychodzi na to, że dla niektórych to zajęcie aż na 15 minut. Są też tacy, którzy w ogóle nie dali rady.

Wpadka gwiazdyPiękna wokalistka zaliczyła ogromną wpadkę na Sylwestrze TVN. Podczas występu pokazała o wiele za dużoCzytaj dalej

Zagadka ilustratora poruszyła internautów

Gergely Dudás, słynny ilustrator, postanowił zabawić się ze swoimi fanami na Facebooku i stworzył teoretycznie prosty obrazek. Pełno na nim bałwanków, ale to nie wszystko. Jest wśród nich ukryta panda, a zadaniem obserwatorów jest znaleźć zwierzaka. Brzmi banalnie, jednak komentarze internautów są jednoznaczne - to wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać.

Fani grafika żalą się w komentarzach pod zdjęciem, że szukali jej nawet 15 minut, inni uważają, że artysta tylko sobie pogrywa i nie ma żadnej pandy. Są w błędzie, bowiem miś faktycznie znajduje się na zdjęciu. Poniżej znajduje się odpowiedź, w którym konkretnie miejscu Gergely Dudás umieścił zwierzątko.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

NowotwórRak mózgu objawia się niepostrzeżenie. Oto jak go rozpoznać we wczesnym stadiumCzytaj dalej

Jak znaleźć pandę?

Aby znaleźć się w nielicznym gronie osób, które wskazały pandę na obrazku, należy popisać się cierpliwością i bystrością. Warto przyjrzeć się każdemu bałwankowi po kolei, a potem dać oczom trochę odpocząć. Następnie warto spojrzeć na zdjęcie z dalszej perspektywy tak, aby ogarnąć wzorkiem jak największy fragment. Dzięki temu mózg powinien łatwiej wychwycić wyróżniający się element.

Dzisiaj grzeje:

1. Sylwester TVN: Skandaliczna wypowiedz Marcina Prokopa. Znany dziennikarz może mieć kłopoty
2. Nagły zwrot akcji w sprawie emerytur. Ponad milion Polaków dostanie dodatkowy 1000 złotych

Dużym błędem jest ciągłe wpatrywanie się w te same punkty oraz nie odrywanie wzroku ani na chwilę od ekranu. Jeśli nie robi się przerw oczy szybko przyzwyczają się do czarno-białych postaci i każda wygląda identycznie. Nie ma sensu pośpiech, bowiem pobieżne zerknięcie na pewno nie wystarczy. Jeśli jesteś pewien, że chcesz już poznać odpowiedź, znajdziesz ją poniżej.

Tak wygląda cały obrazek. Panda jest zaznaczona na ilustracji poniżej.

Obrazy Pikio

Odpowiedź znajduje się na poniższym obrazku.

Obrazy Pikio

Najlepsze newsy dnia:

  1. Maryla Rodowicz dała jednoznaczny sygnał na Sylwestrze Marzeń. Kurskiemu się nie spodoba
  2. Ceny w 2020 r. zwalają z nóg. Najbardziej podrożeje kilka podstawowych rzeczy
  3. Tragiczne informacje z polskiego miasta. Syn zabił własną matkę, gdy zrozumiał, co zrobił, podjął dramatyczną decyzję
  4. Jest piękniejsza od Marceliny. Zawadzka pochwaliła się siostrą, są zdjęcia ze ślubu
  5. Dramatyczne sceny w TVN. Trafili do szpitala, zakleszczył się w 18-latce podczas stosunku

Ciąża zaskoczyła lekarzyMłoda kobieta w ciąży poszła na kontrolne badanie. Wynik USG poraził lekarzy, natychmiast przeprowadzono operacjęCzytaj dalej

Źródło: Facebook

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News