zagadka
dudolf.com
Mateusz Sidorek - 1 Maja 2020

Słodki pingwinek skrył się wśród tukanów. Tylko 6% osób potrafi go znaleźć w 5 sekund

Ta zagadka sprawiła już problem wielu internautom. Sami musimy przyznać, że rozwiązanie jej nie należy do najłatwiejszych, ale jest możliwe. Dowód na to, że jest to jedna z trudniejszych łamigłówek, stanowi fakt, że rozwiązało ją zaledwie 6 procent internautów. Może i wy dołączycie do tego elitarnego grona bystrzaków. Spróbujcie sami, a my trzymamy kciuki.

Ta specjalna zagadka polega na znalezieniu małego, słodkiego pingwina. Jednak nie będzie to łatwe zadanie. Zwierzak ukrył się wśród stada tukanów, które mają bardzo podobne barwy do upierzenia poszukiwanego przez was nielota. Zapewniamy was, że pingwinek na pewno gdzieś tam się znajduje. Musicie jedynie zachować czujność.

Małgorzata RozenekNajwiększe szczęście w domu Małgorzaty Rozenek. Wiadomość przekazał Radosław MajdanCzytaj dalej

Masy internautów okrzyknęły, że ta zagadka jest prawdziwą królową wśród łamigłówek i stanowi duże wyzwanie nawet dla wyjątkowych bystrzaków. Pingwin tak dobrze wmieszał się w tłum tukanów, że jego odnalezienie może przysporzyć wam trochę trudności. Wiele osób próbowało ją rozwiązać, ale tylko 6 procent internautów udało się to w 5 sekund lub mniej.

Zagadka zniknięcia małego pingwina

Zagadka, która dotyczy małego pingwina będzie niezłą okazją do sprawdzenia waszej spostrzegawczości. Rozglądajcie się uważnie, szukając różnicy w najmniejszych detalach. Pamiętajcie też, żeby wykonać zadanie jak najszybciej. Jeśli jednak minie 5 sekund i nadal nie rozwiążecie tej łamigłówki, nie przejmujcie się. Próbujcie dalej, aż was m się uda. Najważniejsza jest zabawa.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oliwia BieniukOliwia Bieniuk błaga o pomoc. Chodzi o zdrowie i życieCzytaj dalej

Wielu internautów zgadza się ze sobą na temat tego, że zagadka została bardzo dobrze przemyślana. Wykorzystanie podobieństwa, jakie zachodzi między pingwinem a tukanem okazało się strzałem w dziesiątkę. Na pierwszy rzut oka może nam się wydawać, że małego pingwinka w ogóle nie ma na tym obrazku. Jednak nie traćcie wiary w swoje umiejętności.

Dzisiaj grzeje:

1. Policja oficjalnie przekazała smutną wiadomość. Wiadomo, co mogło stać się z Kacperkiem

2. Policja przekazała dramatyczną wiadomość na temat Kacperka. Wiadomo, co mogło się stać

Dajcie znać, ile czasu zajęła wam ta zagadka. Koniecznie pochwalcie się też, jeśli udało wam się znaleźć ukrytego pingwinka w 5 sekund. Jak dotąd udało się to niewielu internautom. Odnalezienie nielota z pewnością dostarczy wam dużą dawkę satysfakcji. A teraz - do dzieła.

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: dudolf.com

Pikio.pl portal rozrywkowo informacyjny

źródło: dudolf.com

Najlepsze newsy dnia:

  1. Madonna zarażona koronawirusem? Legendarna piosenkarka wywołała burzę swoim wpisem
  2. Media zajrzały do portfela Roberta Lewandowskiego. Znalazły tam prawdziwą fortunę. Niebotyczny majątek
  3. Brał udział w poszukiwaniach Kacperka. Zdradził całą prawdę, trudno powstrzymać łzy
  4. Termin minął dzisiaj o 12:00. Miliony Polaków od poniedziałku odczują potężną zmianę
  5. Niebywale smutna wiadomość, śmierć przyszła niespodziewanie. Nie żyje Julia Romelczyk
  6. Wlał mleko do Coca-Coli. Po 6 godzinach przecierał oczy ze zdumienia

Domowe triki nie raz okazywały się niezwykle przydatneWłożyła ryż między ręczniki i poszła spać. Zobaczyła efekt i już wiedziała, że zawsze będzie tak robićCzytaj dalej

źródło: dudolf.com

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News