Zadyma w budynku Polsatu po "Skandalistach"! Wezwano policję. "Rzucił się na mnie z piąchą!", "Naćpana albo pijana!"

Zadyma w budynku Polsatu po "Skandalistach"! Wezwano policję. "Rzucił się na mnie z piąchą!", "Naćpana albo pijana!" Źródło:

Program "Skandaliści" z udziałem Mariana Kowalskiego wywołał mnóstwo kontrowersji i został ochrzczony najostrzejszym w ostatnich miesiącach. Jak się okazało, emocje nie opadły nawet po programie. W budynku Polsatu doszło do incydentu. Wezwano policję. 

Feministka Katarzyna Bratkowska napisała, że po programie doszło do awantury. Miał ją zaatakować sympatyk Kowalskiego z widowni.

- Po programie ziom Marian Kowalskiego rzucił się na mnie z piąchą. Antykomunizm mu kazał. 

Według Kowalskiego, incydent sprowokowali stronnicy Bratkowskiej, którzy według niego, byli pijani lub pod wpływem środków odurzających.

- Z jedną z osób uczestniczących w zajściu redaktor Gozdyra była po imieniu i rozumiem, że za tą osobę bierze szczególną odpowiedzialność - komentuje Kowalski.

Narodowiec nie przedstawił jednak szczegółów zadymy w budynku Polsat News.

- Po dzisiejszym programie "Skandaliści" w budynku Polsatu doszło do incydentu z udziałem nieznanych mi osób będących pod wpływem środków odurzających. Osób tych nie znam, całkowitą odpowiedzialność za zaistniałą sytuację ponosi redakcja programu "Skandaliści".

Incydent jest nieco owiany tajemnicą, ale dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Gozdyra wezwała policję. Incydent dotyczył mężczyzny z publiczności, który wdał się w awanturę z Katarzyną Bratkowską, która również została zaproszona do programu. W wielkiej kłótni następnie wzięło udział więcej osób.

Poniżej fragment programu z Kowalskim i Bratkowską na PikioTV
Bratkowska kontra Kowalski Framgent Skandalistów. Bratkowska vs Kowalski ____________________________________________________ Pikio TV - bezstronna telewizja internetowa Opublikowany przez Pikio TV na 28 styczeń 2017
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News