Dzisiejszy dzień pełen jest emocji. Nie bez powodu – święto pamięci Żołnierzy Wyklętych dzieli Polaków. W Warszawie mają miejsce demonstracje, policja wynosi ludzi siłą z ulic.

Dziś atmosfera w stolicy jest wyjątkowo gorąca. Wszystko przez  święto, które miejsce ma 1 marca, czyli Dzień Żołnierzy Wyklętych. Postaci Żołnierzy Wyklętych dzielą Polaków od wielu lat. Jednak z każdym kolejnym rokiem coraz bardziej.

Kiedy politycy i dziennikarze powiązani z prawicą i lewicą kłócą się o słuszność świętowania tego dnia, na ulice wyszły tłumy Polaków. Dwie wielkie demonstracje spotkały się na warszawskich ulicach.

ZOBACZ TAKŻE: Prokuratura wzięła się za czołowego polityka PO! Nakazano aresztowanie

Policja wynosi ludzi siłą

To właśnie tutaj dochodzi do przepychanek słownych i walk między narodowcami a zjednoczonymi siłami Obywateli RP i antify. Jedni i drudzy co chwilę prowokują przeciwników, by ci przystąpili do walki.

Doszło nawet do tego, że grupa Obywateli RP zablokowała przejazd radiowozów, by utrudnić policji działanie. Identyfikują bowiem funkcjonariuszy z władzą PiS. Policjanci rozdzielili ich siłą.

To nie koniec jednak rewelacji. Przepychanki bowiem trwają. Co chwilę aresztowani są kolejni ludzie. Policja próbuje zamknąć wszystkich tych, którzy przyczynili się do niepokojów w kordonie. Sytuacja jednak jest bardzo burzliwa.

facebook.com/Pikiopl
facebook.com/Pikiopl
facebook.com/Pikiopl
facebook.com/Pikiopl
facebook.com/Pikiopl
facebook.com/Pikiopl

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA NASZEJ RELACJI Z MIEJSCA ZDARZENIA:

ZOBACZ TAKŻE: Polityk PiS zabił mężczyznę! Jest na wolności i bezkarny

źródło: facebook.com

Czy Igrzyska w Pjongczang to porażka polskich sportowców?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Te żołnierki wyglądają CZARUJĄCO w mundurze i bez! [ZDJĘCIA]


Które miasta w Polsce są najbardziej zanieczyszczone? Dane PRZERAŻAJĄ!

Zobacz również