W TVN występowała jako mała dziewczynka. Dziś widzowie by jej nie poznali

W TVN występowała jako mała dziewczynka. Dziś widzowie by jej nie poznali Źródło: screen Klaudia Kulawik/Youtube

TVN i występ w programie "Mam talent" miały być dla niej szybką prostą do wielkiej kariery. Klaudia Kulawik, 11-letnia finalistka pierwszej edycji show czekała jednak cierpliwie na wejście w dorosły świat. Dziś trudno porównywać ją do zawstydzonej nastolatki, której śpiew pokochała Polska.

TVN stał się dla niej oknem na świat. Klaudia nie bała się sięgnąć po trudny repertuar. Śpiewała na całą Polskę "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Dziecięcym wokalem porwała publikę.

Zaczęła od TVN, dziś znów śpiewa

Klaudia Kulawik była przed laty jedną z tysięcy chętnych do wzięcia udziału w "Mam talent". Nieśmiała, nad wyraz skromna - taką ją pamiętamy. Na scenie przechodziła jednak totalną metamorfozę. Głębię jej głosu doceniło grono jury. Klaudia doszła do samego finału, gdzie zajęła drugie miejsce. Później jednak słuch o niej zaginął. Finalistka "Mam talent" zajęła się nauką i życiem rodzinnym. Na całe szczęście nie zarzuciła śpiewania. Dziś możemy zobaczyć zupełnie inną Klaudię. W sieci pojawił się już jej angielskojęzyczny singiel "Maybe Today". DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Klaudia Kulawik zmieniła się nie do poznania. Sam język angielski również nie wziął się z przypadku. Artystka studiuje bowiem w Anglii, gdzie przebywa już od dwóch lat. Opowiedziała o tym w tym roku w rozmowie z "DD TVN". Jej uczelni to The British and Irish Modern Music Institute w Londynie. Zdążyła już wcześniej wydać debiutancki singiel pt. "Follow me".

Trudno ją poznać

Klaudia ma dziś 21 lat. Z przekazów płynących z jej profili w mediach społecznościowych wynika, że jest szczęśliwą studentką na Wyspach. Czy zostanie w Anglii na dłużej? Czy zamierza trwale rozwinąć muzyczną karierę? Pokażą to następne miesiące. Pewne jest, że motywacji zdolnej artystce nie zabraknie. - Jestem ogromnie szczęśliwa, że mogę dziś podzielić się nową piosenką! Długo czekałam aż ujrzy światło dzienne i nareszcie mogę wziąć głęboki oddech i skierować Was do wysłuchania. Jednak, jak zawsze, nic nie dzieje się samo! – napisała we wpisie na Facebooku  
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 

?Kraków wieczorową porą? #krakow????? #krakowoldtown #sukiennicekrakowskie #sukiennice #koncertowo #jazzynight #photography

Post udostępniony przez Klaudia Kulawik (@klaudia.kulawik)

  ZOBACZ TAKŻE:
  1. Nawet Chylińska była mocno zaskoczona! O tym odcinku Mam Talent mówią już wszyscy
  2. Pamiętacie małą Klaudię Kulawik z Mam Talent? Teraz kipi seksem i ma zabójcze nogi
  3. Znana z TVN gwiazda przez lata ukrywała przerażającą prawdę! Walka ze śmiertelną chorobą
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News