Macierewicz miał wypadek, Kaczyński chory, a Andrzej Duda właśnie trafił na BADANIA!

Macierewicz miał wypadek, Kaczyński chory, a Andrzej Duda właśnie trafił na BADANIA! Źródło:

O pobycie Jarosława Kaczyńskiego w szpitalu piszą wszystkie media. Wszyscy monitorują jego stan zdrowia. To najpoważniejsza operacja prezesa PiS-u. Przed chwilą poinformowaliśmy także o kolizji samochodów z udziałem Antoniego Macierewicza. Jakby problemów w partii było mało to Andrzej Duda trafił na badania. 100 metrów od szpitala Kaczyńskiego.

Andrzej Duda trafił na badania

Jak donoszą najświeższe informacje Andrzej Duda pojawił się w poradni stomatologicznej, która znajduje się niecałe 100 metrów od szpitala w którym aktualnie przebywa Prezes Jarosław Kaczyński. Czyżby był to celowy zabieg, by doszło do spotkania między prezydentem a prezesem?

Andrzej Duda był w poradni obok Jarosława Kaczyńskiego

- Utrudnia kontakt z wyborcami, ale podejmowanie decyzji jest możliwe - powiedział o Kaczyńskim Zdzisław Krasnodębki. Jak widać, prezes nie opuszcza steru. Nie chce by władza wpadła w niepowołane ręce przez jego chorobę. Kontakt między prezydentem a premierem od kilku miesięcy jest zdecydowanie chłodniejszy. Wszystko zaczęło się od reformy sądownictwa, która doprowadziła do sporów w partii PiS. Od tego czasu Andrzej Duda stał się postacią, która nie współpracuje z ideą partii. Czyżby spotkanie w szpitalu było pretekstem do zakopania topora wojennego między Dudą a Kaczyńskim?
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. ZOBACZ TAKŻE:
  1. Coraz dziwniejsze doniesienia ze szpitala. Najważniejsza informacje ws. Kaczyńskiego to kłamstwo
  2. Atak rakietowy! W nocy wybuchła zupełnie NOWA WOJNA
  3. N-I-E-M-O-Ż-L-I-W-E! TVP właśnie publicznie upokorzyło Magdalenę Ogórek
Źródło: fakt.pl Następny artykuł
0 Skomentuj

Który Mikołaj Krawczyk cię urzekł?

Komentarze 0

Ocena artykułu