Zabrze: Lekarze stwierdzili, że kobieta powinna nie żyć. Nie przejęła się i pijana spokojnie prowadziła samochód

Zabrze: Lekarze stwierdzili, że kobieta powinna nie żyć. Nie przejęła się i pijana spokojnie prowadziła samochód

Ta sprawa budzi krew w żyłach. Alkomat wykazał prawdę. Ta kobieta przekroczyła wszystkie prawa fizyki. Według ludzkiej fizjologii powinna dawno nie żyć, jednak postanowiła... prowadzić samochód.

Do tego zdarzenia doszło w Zabrzu. Zabrzańscy policjanci dokonali odkrycia, która łamie wszystkie prawa natury. Złapali kobietę, która według medycznych standardów powinna nie żyć, jednak bez problemu prowadziła samochód. Wydawała się trzeźwa, jedynie alkomat wykazał prawdę.

Kobieta prowadziła mając we krwi 5 promili alkoholu

Cała sprawa została nagłośniona przez mieszkańców Zabrza, którzy zawiadomili policję. Alkomat wykazał, że kobieta miała 5 promili alkoholu we krwi. To dawka śmiertelna. Policjanci byli w głębokim szoku. 40 - letnia kobieta nie wykazywała oznak, które by świadczyły o tak ogromnym upojeniu. Całe szczęście, że nie doprowadziła do wypadku. To nie pierwszy raz gdy kobieta została przyłapana na prowadzeniu pod wpływem środków odurzających. W 2008 roku została zatrzymana za jazdę samochodem zaraz po spożyciu narkotyków.  Od tego czasu kobieta nie posiadała prawa jazdy. Nie dość, że prowadziła bez uprawnień to jeszcze usiadła za kółkiem mając we krwi 5 promili alkoholu. Kobiecie grożą dwa lata pozbawienia wolności. Sprawa jest bardzo poważna. Dobrze, że mieszkańcy zareagowali tak szybko. To niestety nie pierwszy raz, gdy osoby siadają za kółkiem bez uprawnień oraz pod wpływem środków odurzających. Każda osoba, która dopuściła się spożycia alkoholu powinna skorzystać z alkomatu, który jest dostępny do użytku prywatnego. Można go dostać na każdej stacji benzynowej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wielkie piersi niemal rozerwały bikini Oli Ciupy. Ale fani zauważyli wstydliwy szczegół
  2. Całe Cannes oglądało się za Julią Wieniawą. Nie bez powodu
  3. Wymazali Lecha Wałęsę. W szkołach uczą, jak Lech Kaczyński obalił komunę
Źródło: wiadomosci.wp.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News