shooting-goodfreephotos-policja
fot. goodfreephotos.com
Jan Odyniec - 9 Maja 2018

Strzelanina pod Warszawą. Policja nie dała rady

Do szokujących scen jak z filmów akcji doszło pod Warszawą. W miejscowości Ząbki miała miejsce strzelanina. Policja nie zdołała nikogo aresztować, bowiem zjawiła się zbyt późno. Prawdopodobnie chodzi o porachunki gangsterów.

Ząbki pod Warszawą stały się miejscem niebywałych scen rodem z amerykańskich filmów. W środku nocy doszło do starcia między nieznanymi sprawcami. Miała miejsce strzelanina, prawdopodobnie chodzi o wojnę gangów.

Ząbki pod Warszawą: strzelali gangsterzy, jeden może być ranny

Policjantów zawiadomili mieszkańcy miejscowości po tym, jak usłyszeli odgłosy przypominające strzały z broni palnej. Kiedy jednak na miejscu zjawiła się policja na sygnałach, okazało się, że uczestnicy strzelaniny zostali spłoszeni i wcześniej uciekli. Policjanci poszukują obecnie sprawców tego wydarzenia. Zabezpieczono jeden uszkodzony samochód, jednak nie wiadomo, czy chodzi o pojazd jednego z uczestników strzelaniny, czy też zaparkowany na miejscu zdarzenia samochód osoby postronnej. Istnieje poważne podejrzenie, że podczas bitwy jeden z uczestników został ranny. W związku z tym policjanci, w ramach poszukiwań, sprawdzają kolejne szpitale. Od kilku godzin trwa akcja poszukiwawcza sprawców i uczestników awantury. Podejrzewa się, że mogły to być porachunki mafii.

Mafia pod Warszawą?

Od dawna nie było w stolicy i jej okolicach tak głośnego wydarzenia związanego z działalnością mafijną. Warto zwrócić uwagę na fakt, że do strzelaniny doszło w miejscowości podwarszawskiej, na terenie wypełnionym domami jednorodzinnymi. Czyżby to miało oznaczać powrót mafii na podwarszawskie podwórko? Dwa najsłynniejsze w kraju gangi, które w okresie lat 90. terroryzowały Warszawę, polską politykę i miały wtyki nawet w policji pochodziły z innych podwarszawskich miejscowości - Pruszkowa i Wołomina. W tym czasie działała także mafia ząbkowska. Porachunki gangsterskie na terenach podwarszawskich przywodzą zatem na myśl wojny gangów z okresu lat 90. To bardzo niepokojąca myśl.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Strzelanina w Bytomiu!
  2. Strzelanina na uniwersytecie. Są ofiary śmiertelne
  3. Strzelanina w szkole! Wielu rannych, budynek zabarykadowany
ZAMIANA
PaszportKtóry paszport jest mocniejszy: polski czy czeski? Możesz się zdziwić!Czytaj dalej
oczy_wstepZakład, że nie poznasz tej znanej polskiej polityk po oczach?!Czytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News