Żabka jest siecią, którą zna każdy Polak. Z otwartych do późna sklepów zdarzyło się w nagłej potrzebie korzystać większości z nas, a teraz wdrażane są nowe rozwiązania, które zmienią życie każdego klienta. Inteligentne półki same wybiorą za ciebie zakupy. 

Żabka jest jedną z największych sieci osiedlowych sklepów spożywczych, które otwarte są do późnych godzin. Firma na rynku funkcjonuje już od 20 lat, a przez ten czas zdążyła wyrobić sobie opinię lidera w tym segmencie sprzedaży.

Obecnie sklepy cały czas się rozwijają oferując swoim klientom co raz to nowe rozwiązania. Najnowszym pomysłem mają być inteligentne półki dzięki którym sklep będzie „poznawał” klienta i sam zaproponuje takie zakupy, jakich potrzebujesz.

Żabka udoskonala swoje sklepy

Żabka jest jedną z firm, które bezustannie dbają o rozwój swoich sklepów. Wprowadzają innowacje, nowe oferty oraz promocje by do swoich niewielkich placówek przyciągnąć jak największą liczbę klientów. Tym razem sieć postawiła na nowoczesność – tradycyjne witryny sklepowe zastąpione mają być ekranami LED dostosowującymi się do czynników zewnętrznych, takich jak pora dnia, pogoda czy imprezy okolicznościowe.

Ma to sprawić, że wyświetlane reklamy będą idealnie dopasowane do nastrojów i zainteresowań potencjalnych klientów. Co więcej nastąpić ma również zmiana w systemie płatności: wprowadzone zostają „sekundowe kasy” w których klienci będą mogli mieć maksymalnie 3 produkty, zaś płacić będą przez aplikację, dzięki czemu nie będzie potrzebna pomoc kasjera oraz niepotrzebne stwarzanie kolejki.

Inteligentne półki w Żabce – sklep będzie wiedział o Tobie wszystko

Wyjątkową zmianą będą również tzw. inteligentne półki, które wiedzieć mają o wchodzącym do sklepu kliencie wszystko. Pełne możliwości technologii sklepu poznać będzie można dzięki aplikacji Żabki, które połączy telefon z „beaconami” – małymi urządzeniami rozmieszczonymi w sklepie, które mają łączyć się ze smartfonem za pomocą bluetootha i rozpoznawać, gdzie właściciel telefonu się znajduje.

Dzięki takiemu rozwiązaniu na ekranach reklamowych wyświetlać się będą produkty i promocje wybierane przez system specjalnie dla nas, podobnie jak działa to w sklepach internetowych. Według obietnic sugestie mają być dopasowane ściśle pod indywidualnego klienta, co ma zapewnić pełen komfort zakupów.

Wszystkie te nowoczesne rozwiązania mają pojawić się w naszych osiedlowych Żabkach już w przyszłym roku, lecz wprowadzane będą stopniowo, by poprzez testy firma mogła kontrolować najlepsze rozwiązania dla klientów.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Dramat aktorki znanej z M jak Miłość. Cierpi na straszną chorobę psychiczną
  2. ZUS bije na alarm! Nie wierzcie w te wiadomości, stracicie mnóstwo pieniędzy
  3. Beata Szydło nie zamierza się tłumaczyć! Zrobiła wszystko, by to ukryć

Kuchenne rewolucje: Te lokale zostały zamknięte po wizycie Magdy Gessler!


Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOwp.pl

Redaktor, recenzent, copywriter.