Żabka wydała oświadczenie po "szturmie" na ich sklep w Radomiu. "Będzie dodatkowe urządzenie, hot dogów nie zabraknie"

Żabka wydała oświadczenie po "szturmie" na ich sklep w Radomiu. "Będzie dodatkowe urządzenie, hot dogów nie zabraknie" Źródło: Wikipedia/Żabka

Sieć sklepów Żabka wydała oświadczenie w odpowiedzi na akcję kilkuset uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu. Uczniowie w ten sposób okazali niezadowolenie z powodu braku wystarczającej ilości hot dogów w sklepie. Żabka w swoim oświadczeniu uspokaja i zapewnia, że hot dogów na pewno nie zabraknie.

Akcja protestacyjna uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu pod sklepem Żabka nabrała wymiaru ogólnopolskiego. Młodzi ludzie chcą się zgromadzić pod sklepami tej sieci w całym kraju. Powodem niezadowolenia konsumentów ma być brak odpowiedniej ilości hot dogów w sklepie. Żabka postanowiła wydać pilne oświadczenie w tej sprawie. 

Żabka odpowiada niezadowolonym uczniom

Na reakcję jednej z najpopularniejszej sieci sklepów w naszym kraju nie trzeba było długo czekać. O proteście uczniów z Radomia dowiedziała się cała Polska i podobnych akcji ma być jeszcze więcej. Żabka w swoim oświadczeniu przesłanym do biura prasowego portalu echodnia zapewniła, że w Radomiu zostanie zainstalowana dodatkowa maszyna do hot dogów. 

- W nawiązaniu do publikacji "Tłum uczniów Zespołu Szkół Technicznych w Radomiu przed sklepem Żabka. Zobacz wideo" informujemy, że jest to pierwszy tego typu happening w historii naszej sieci, nie mieliśmy dotąd także żadnych zgłoszeń dotyczących niewystarczającej dostępności hot dogów w sklepie Żabka w Radomiu, ani w żadnej innej placówce. Obecnie sprawdzamy informacje przekazane mediom przez radomskich uczniów. Żabka Cafe to bardzo ważny element naszej oferty i dołożymy wszelkich starań, aby produkty cieszące się największym zainteresowaniem wśród naszych klientów miały odpowiednią dostępność w każdej z naszych placówek. Dziś możemy potwierdzić, że w sklepie w Radomiu zostanie zainstalowane dodatkowe urządzenie do przygotowywania hot dogów - uspokajają włodarze Żabki.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Setki uczniów zebrało się pod sklepem Żabka w Radomiu, w miniony piątek. Tłum młodych osób skandował słowa "hot dogi, hot dogi" oraz "Demokracja, demokracja". Nietypowa akcja młodzieży trwała kilkanaście minut. Protest uczniów poniekąd nawiązywał do sytuacji z Lidla w Zielonej Górze.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Samochody przejeżdżały, a on gwałcił ją bez opamiętania. Nikt nie reagował

Mieszkaniec tego miasta poskarżył się na portalu Facebook na uczniów jednej z tamtejszych szkół. Sprawa dotyczyła ogromnych kolejek, jakie młodzież miała powodować w sklepie Lidl. Uczniowie podczas przerw w szkole przychodzili dużymi grupami do sklepu, aby zrobić zakupy. To bardzo nie spodobało się mieszkańcowi, który w tamtych godzinach robił zakupy. Kilka dni później uczniowie odpowiedzieli na jego skargę w dość wymowny sposób. Przyszli do sklepu podczas przerwy prawie całą szkołą.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Lidl naprędce wycofuje wadliwy produkt. Zagraża ŻYCIU!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Tata Kubusia przeżył istny dramat. Jego 3-letni syn zmarł, bo przeszkadzał w igraszkach mamie i kochankowi
  4. Najbardziej niesamowity w inteligencji znak zodiaku. Żaden inny mu nie dorównuje
  5. Nagle pan młody odwrócił się od ołtarza. Powiedział 4 zdania synkowi narzeczonej, po których zapadła cisza

źródło: Echodnia

Następny artykuł