Szturm na Żabkę w polskich miastach. Oblężenie sklepów z powodu jednego produktu

Szturm na Żabkę w polskich miastach. Oblężenie sklepów z powodu jednego produktu Źródło: Screen/Youtube/Rosek

Żabka dla wielu osób jest najbliższym sklepem spożywczym znajdującym się na osiedlu. Sklep przeżył niedawno szturm w jednym z polskich miast. Poszło o jeden popularny produkt.

Żabka była miejscem, w którym doszło do pewnego incydentu. Sklep przeżył bowiem oblężenie związane z jednym z popularnych produktów. Klienci zorganizowali szturm, żeby zamanifestować swoje żądania wobec firmy. 

Żabka w centrum zamieszania 

Żabka to niezwykle popularny sklep w naszym kraju. Oddziały tej firmy znajdują się na prawie każdym osiedlu we wszystkich polskich miastach. W Radomiu miał ostatnio miejsce niecodzienny incydent z udziałem klientów. 

Zamieszanie związane było z jednym produktem, wokół którego zorganizowano całą manifestację. Nie obyło się bez skandowania haseł, które miały na celu wyrazić niezadowolenie konsumentów. W akcji wzięła udział masa ludzi. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Uczniowski szturm 

Do wielkiej manifestacji doszło w piątek przed Żabką znajdującą się przy ul. Limanowskiego w Radomiu. Na miejscu stawiło się kilkaset osób. Byli to głównie uczniowie Zespołu Szkół Technicznych. Młodzi ludzie zorganizowali się, żeby zamanifestować swoje niezadowolenie związane z wydawaniem hot dogów. Nie wiadomo, jaki dokładnie jest problem, ale oglądając nagrania widać, że bardzo im zależy na tym, by sklep znalazł rozwiązanie tej sytuacji. 

Uczniowie przeprowadzili szturm i skandowali przed wejściem do sklepu proste, ale bardzo wymowne hasło "hot dogi!". Później zaczęły pojawiać się poważniejsze tematy i głośne okrzyki brzmiały "demokracja!". Póki co sklep nie odniósł się w żaden sposób do zarzutów klientów, ale być może w najbliższym czasie wystosuje odpowiednie oświadczenie na ten temat. 

Radomski protest zainspirował również inne polskie miasta do zamanifestowania swojego niezadowolenia. Na poniedziałek zaplanowano identyczną akcję w Poznaniu. Szturm na Żabkę w tym mieście ma się rozpocząć o godzinie 15:25. Być może kolejne miejscowości przyłączą się do tej akcji. Organizatorzy poznańskiej manifestacji założyli nawet specjalne wydarzenia na Facebooku, żeby zwiększyć zasięg przedsięwzięcia.

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Córka dostała uwagę od polonistki. Mama była tak zdruzgotana treścią, że opublikowała ją w internecie

Widać, że hot dogi są dla tej społeczności czymś bardzo istotnym, skoro jest ona gotowa wyjść na ulicę z tego powodu. Demokratyczne wartości ewidentnie nie zginęły jeszcze w polskim społeczeństwie. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wyższa emerytura od października. Znamy już podwyżki dla seniorów
  2. Nie żyje wnuk legendarnego artysty, chłopiec miał zaledwie 10 dni
  3. Bezdomny wszedł do szpitala. Obsługa wiele w życiu widziała, ale ten widok zupełnie ich zaskoczył, łzy stanęły im w oczach
  4. Mało kto o tym wiedział. W ostatnim czasie Jan Kobuszewski walczył o życie żony
  5. Polacy plugawią gwiazdę DDTVN, Tańca z Gwiazdami, Klanu, M jak Miłość i Pierwszej miłości. "Infantylna, rozmemłana mimoza"

Źródło: Gazeta PL

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News