Żabka potwierdza, wkrótce na klientów czeka ogromna zmiana. Szykuje się rewolucja

Żabka potwierdza, wkrótce na klientów czeka ogromna zmiana. Szykuje się rewolucja Źródło: Warszawska róg Szerokiej Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL, EU. CC0/Wikipedia

Żabka już oficjalnie potwierdziła nadejście prawdziwej rewolucji. Klienci znanych sklepów w Polsce muszą się przyszykować na ogromną zmianę, która czekać ich będzie w wielu punktach. Nowy pomysł sprawi, że Żabka wygryzie konkurencję?

Żabka podjęła kluczową decyzję o zmianach, które już teraz testowane są w wielu sklepach w kraju. Nowe rozwiązanie z pewnością przyczyni się do zwiększenia popularności znanej sieci. Klienci już niedługo mogą się być mile zaskoczeni, robiąc zakupy. 

Sklepy Żabka szykują prawdziwą rewolucję

Jak się okazuje, niedługo w sklepach Żabka klienci będą mogli się miło zaskoczyć. Zarząd przekazało oficjalne informacje o tym, że już niedługo skorzystać będzie można z żabkomatu, czyli maszyny do odbioru paczek pocztowych. Żabka już od dawna oferowała swoim klientom odbiór paczek w sklepach, teraz wchodzi na wyższy poziom.

-  Tak, zautomatyzowany odbiór paczek testujemy już w naszej centrali, nie zajmuje on dużo miejsca i może odbywać się bez udziału franczyzobiorcy - potwierdził Adam Manikowski, wiceprezes zarządu Żabka Polska.

Żabkomaty mają zostać dopasowane do niewielkich rozmiarów sklepów. Jak podaje portal Wiadomościhandlowe.pl, urządzenia mają stać się integralnym elementem sklepowej półki. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Żabka wygryzie konkurencję?

Klienci sklepów Żabka już od dawna mogą odbierać swoje przesyłki, podczas robienia zakupów spożywczych. Żabka ma możliwość prowadzenia takich usług dzięki temu, że zdobyła statut placówek pocztowych. Co dodatkowo wpływa na to, że ponad 6 tysięcy sklepów całym kraju, czynnych jest w każdą niedzielę. 

Dzisiaj grzeje: 1. Ważna zmiana w Biedronkach od 1 lipca. Klientów od środy czeka duża niespodzianka

2. Dzieci powinny wrócić do szkoły we wrześniu? Lekarze komentują

Niezmiennie od kilku lat liderem na rynku urządzeń do odbierania i nadawania paczek i przesyłek pocztowych jest firma InPost, która ma w Polsce ponad 7 tysięcy paczkomatów. Możliwe, że wprowadzenie Żabkomatów zmieni rynek i wyłoni nowego lidera. Polacy już niedługo będą mieli okazję wybrać nową metodę odbioru swojej paczki. 

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wstrząsające, właśnie trwają poszukiwania klienta Biedronki. Wywołał ogromny skandal
  2. Tak wygląda dom Roberta Lewandowskiego. Fotografie gigantycznej posiadłości zwalają z nóg, niejeden mógłby się zgubić
  3. Woda porwała samochód, utknął pod mostem. Wstrząsające zdjęcia z polskiej miejscowości
  4. Wielkie zmiany w „The Voice of Poland”. Dwie wielkie gwiazdy walczą o fotel jurora, kogo byście wybrali?
  5. Porażające dane z Polski. Od początku wakacji życie straciło już 15 osób, każdego dnia nowe ofiary
  6. Małgorzata Trzaskowska wbiła szpilę Agacie Dudzie. Pierwsza dama na pewno nie będzie zadowolona

Źródło: Radio Zet

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News