Komunikat dla wszystkich klientów Żabki. Sieć sklepów podejmuje ważne kroki

Komunikat dla wszystkich klientów Żabki. Sieć sklepów podejmuje ważne kroki Źródło: YouTube azazel

Popularna sieć sklepów Żabka wydała oświadczenie skierowane do wszystkich klientów. Zarząd zdecydował się wysłać sygnał konsumentom w obliczu rozprzestrzeniającej się pandemii koronawirusa w Polsce. Wystosowano zalecenia, które mają ułatwić robienie zakupów w obecnej sytuacji kryzysowej. To kolejny ważny krok dla mieszkańców.

Żabka to jedna z najbardziej popularnych sieci sklepów w Polsce. Wielu klientów często korzysta z jej usług ze względu na różnorodność najbardziej potrzebnych produktów. Zarząd postanowił dołączyć się do innych przedsiębiorców i wystosować oświadczenie do konsumentów, zwracając uwagę na zachowywanie środków ostrożności podczas robienia zakupów.

Podobnie jak inne sklepy w obliczu rozprzestrzeniającej się pandemii, Żabka także podęła odpowiednie kroki, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom podczas robienia zakupów. Obecność wirusa SARS-CoV-2 potwierdza się u kolejnych obywateli. Warto też przypomnieć, że Polska znajduje się dopiero w pierwszej fazie walki z pandemią i nie wiadomo, jak długa potrwa obecna sytuacja kryzysowa. Dlatego sieć sklepów Żabka zwróciła się do konsumentów.

Sieć sklepów Żabka apeluje do wszystkich klientów

Żabka opublikowała nagranie, które jest apelem do wszystkich konsumentów. Chociaż obecnie trwa akcja #zostanwdomu i zarówno służby bezpieczeństwa, jak i gwiazdy namawiają mieszkańców Polski to nie wychodzenia ze swojego mieszkania, każdy z nas co jakiś czas musi uzupełnić lodówki. Wychodząc do sklepu, narażamy się jednak na kontakt z osobami, które mogą być zarażone koronawirusem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dlatego, by usprawnić korzystanie ze swoich placówek klientom, sieć sklepów Żabka postanowiła się wystosować apel o ostrożność. Aktorzy występujący w nagraniu zwracają uwagę, aby zachować odpowiednią odległość (około 1,5 metra) od innych osób, które przebywają w sklepie. Kolejnym, innym rozsądnym wyjściem jest płacenie kartą - ograniczamy wtedy kontakt ze sprzedawcą i nie narażamy wspólnego zdrowia.

Dzisiaj grzeje: 1. Pękła kolejna bariera. Właśnie wzrósł bilans zakażeń koronawirusem w Polsce

2. Biedronka i Lidl dadzą premię pracującym podczas kwarantanny. Kwota wprawia w osłupienie, ryzykowalibyście?

Za swoją akcję Żabka z pewnością zasługuje na brawa. To kolejny, ważny krok w uświadamianiu społeczeństwa na temat środków ostrożności, które pozwolą nam zminimalizować ryzyko zarażenia się koronawirusem. Pamiętajmy też o tym, by przebywając poza domem, nie dotykać dłońmi okolic twarzy, a po powrocie do domu koniecznie umyć ręce. Apel żabki odnosi się też do pomagania osobom starszym. Zmieniono godziny funkcjonowania Żabki oraz ograniczono liczbę osób, która może przebywać w placówkach w tym samym czasie.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Grupa krwi może zwiększać podatność na koronawirusa. Ciekawe spostrzeżenie chińskich badaczy
  2. Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje legendarny bokser - R. Mayweather
  3. Wystarczy woda, mąka i jeden sekretny składnik. Dawno zapomniany przepis podbija polskie domy
  4. Zapadła decyzja ws. pieniędzy Polaków. Wszystko zacznie się od jutra
  5. RMF: Rząd chce przywrócić handel w niedziele. Niespodziewana wiadomość z ostatniej chwili
  6. Stało się, Lidl i Biedronka nie mogły dłużej czekać. Są ważne komunikaty

źródło: Jastrząb Post

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News