Żabka wprowadza wielorazowe maseczki do sprzedaży. Wiadomo ile będą kosztować

Żabka wprowadza wielorazowe maseczki do sprzedaży. Wiadomo ile będą kosztować Źródło: wikipedia.org Warszawska róg Szerokiej Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim, PL, EU. CC0

Żabka zdecydowała o poszerzeniu swojego asortymentu o maseczki ochronne wielorazowego użytku. W dobie pandemii wielu słono liczy sobie nawet za jedną sztukę, zatem ile klienci będą zmuszeni zapłacić za maseczkę oferowaną przez jedną z popularniejszych w Polsce sieci sklepów? Wszystko już wiadomo.

Żabka wychodzi na przeciw polskiemu społeczeństwu i w trosce o ich bezpieczeństwo zapewnia produkt, który w ostatnich tygodniach jest na wagę złota. Ochronnych maseczek co i rusz brakuje, również w aptekach, dlatego możliwość zakupienia ich w pobliskim sklepiku, w szczególności przy nakazie zasłaniania ust oraz nosa, jest bardzo istotna. Żabka oferuje maseczki wyprodukowane przez firmę 4F sprzedawane zarówno pojedynczo, jak i w trójpaku. Za jedną maseczkę klienci będą musieli zapłacić 5,99 zł, z kolei za zestaw - 14,99 zł. 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News