Monalisa Perez i Pedro Ruiza mieli ambicję, aby zostać gwiazdami serwisu Youtube. Dla sławy byli gotowi zaryzykować życie. Po nieudanej sztuczce, chłopak zmarł a dziewczyna, która jest z nim w ciąży, została aresztowana. 

Para młodych ludzi wymyśliła scenariusz filmu, który miał uczynić z nich gwiazdy Youtube`a. Był on szalenie niebezpieczny. 19-letnia, ciężarna Monalisa miała strzelić z broni kalibru 50 w 22-letniego Pedro. Chłopak planował powstrzymać kulę, używając książki.

Para miała przeprowadzić kilka udanych prób występu. Podczas nagrywania filmu doszło jednak do tragedii. Pedro skończył z kulą, wbitą w klatkę piersiową.

Na miejscu pojawiła się policja i służby medyczne. W okolice mieszkania podleciał również helikopter. Funkcjonariusze otrzymawszy doniesienie o strzałach, nie mogli być pewni ich przyczyny.

Monalisa została aresztowana pod zarzutem zabójstwa. Jej zmarły chłopak informował swoją ciotkę o nierozsądnym pomyśle, na jaki wpadł wraz ze swoją dziewczyną. Krewna mu go odradzała. Jej sugestie nie podziałały jednak na chłopaka. Pedro zmarł w wyniku postrzału. Miał z Monalisą 3-letnią córkę.

źródło: Wmeritum

 

...

Zobacz również