Nie zawsze posługiwanie się podniosłymi metaforami wychodzi mediom na dobre. Tak właśnie stało się w przypadku jednego z prorządowych portali, który krótkim wpisem na portalu społecznościowym rozbawił internautów do łez. Polacy bardzo szybko określili post jako zabawną wpadkę. 

Prezydent Andrzej Duda spotkał się dziś z szefową Rady Ministrów oraz prezesem rządzącego Prawa i Sprawiedliwości. To niezwykle istotne w polskiej polityce wydarzenie opisywały więc, a wcześniej zapowiadały, wszystkie krajowe media.

Odnieść się do jego zaplanowania postanowili więc także dziennikarze portalu telewizjarepublika.pl. Sposób, w jaki ogłosili rozmowy polityków na swym oficjalnym koncie na Twitterze, rozbawił jednak wielu internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Szydło ma nową posadę w Polsce! Po dymisji obejmie stanowisko…

Zabawna wpadka

– Dziś spotkanie najwyższych głów w państwie – informowali przedstawiciele prorządowej strony, którym chodziło zapewne o najważniejsze osoby w Polsce.

Internauci bardzo szybko zaczęli jednak wyśmiewać niezgrabną metaforę. Zauważyli oni bowiem, że Jarosław Kaczyński nie może poszczycić się wyjątkowo wysokim wzrostem. Podobnie jest również w przypadku premier Beaty Szydło.

ZOBACZ TAKŻE: Trzęsienie w Sejmie! Nagły i nieoczekiwany transfer

Zabawna wpadka portalu
Fot. Twitter
Zabawna wpadka portalu
Fot. Twitter

źródło: twitter.com

Podarte spodnie Prokopa, buty Ziemca i u*** stół Durczoka - największe wpadki w polskiej telewizji [ZOBACZ!]


Co Kaczyński myślał o swoim bracie? Zaskakujące! 10 rzeczy, których wcześniej nie wiedziałeś o prezesie PiS

...

Zobacz również

Zobacz również