Zabawna wpadka Kancelarii Prezydenta Dudy (foto)

Zabawna wpadka Kancelarii Prezydenta Dudy (foto)

Prezydent Andrzej Duda nie ukrywa, że jedną z jego pasji jest narciarstwo. W tym kontekście doszło do zabawnej wpadki jego współpracowników.

Prezydent Duda bardzo często wolne chwile spędza na stokach narciarskich, kibicuje polskim skoczkom narciarskim i angażuje się w różnego rodzaju akcje związane z narciarstwem tj. ostatnia akcja wsparcia niepełnosprawnych sportowców w ramach której wziął udział w zawodach jako kapitan drużyny w narciarskim maratonie.

Przy okazji odbywających się w Zakopanem zwodów w skokach narciarskich Kancelaria Prezydenta zaliczyła jednak zabawną wpadkę.

Jak można było przeczytać na oficjalnej stronie prezydenta Polski, Andrzej Duda "weźmie udział w konkursie indywidualnym Pucharu Świata w skokach narciarskich". Oczywiście jest to pomyłka językowa, jednak internauci nie mogli się oprzeć przed żartowaniem.

fot. prezydent.pl

Internauci natychmiast skorzystali z okazji do żartów i zaczęli wypytywać o to kto jest trenerem prezydenckiej pary, jaki jest kolor kombinezonów czy też zaczęto też obstawiać miejsce jakie zajmą w konkursie.

bh

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News