Janusz Korwin-Mikke zaliczył zabawną wpadkę na antenie Superstacji. Wkręcony przez prowadzącego Mikołaja Janusza, przyznał, że kojarzy Sashę Grey z partii KORWiN. Był to podstęp gospodarza programu, ponieważ ta jest… gwiazdą filmów dla dorosłych.

Mikołaj Janusz, prowadzący programu „Pytowy Janusz”, postanowił wkręcić lidera partii KORWiN. Wstawił pomiędzy zdjęcia faktycznych działaczy tej formacji fotografię gwiazdy filmów dla dorosłych, czyli popularnej Sashy Grey. Korwin-Mikke przekonywał jednak, że ją zna, ale „nie z nazwiska”.

Mikołaj Janusz chciał, aby Korwin-Mikke rozpoznał czołowych działaczy i działaczki swojej partii. Prezes formacji zapowiedział jednak, że może się pomylić, bo kiedyś „nie poznał nawet swojego ojca”.

– Tę panią znam, ale po nazwisku to nie powiem… – powiedział Korwin-Mikke, gdy przyszło komentować fotografię Sashy Grey, która podstępnie została wklejona pomiędzy prawdziwych ludzi z partii KORWiN.

Albo Sasha Grey jest podobna do kogoś z partii albo Janusz Korwin-Mikke mówił prawdę przekonując, że ma słabą pamięć do twarzy. Gwiazda filmów dla dorosłych już opuściła branżę, aczkolwiek raczej nie przyłączyła się do partii KORWiN.

https://www.youtube.com/watch?v=nk8KkGe1uOY

Polub fanpage pluralistycznego, bezstronnego portalu:

Zobacz również

...