Już w sobotę premiera
Unsplash Josh Applegate
Agata Jaroszewska - 15 Maja 2020

Nowy film Sekielskich wywoła jeszcze większy skandal? Pierwsze relacje są naprawdę mocne

"Zabawa w chowanego" pokazana została pierwszym widzom i reakcje po obejrzeniu filmu są wyjątkowo mocne. Przedstawione przez braci Sekielskich fakty na temat nadużyć seksualnych wobec dzieci już za parę godzin znów wstrząsną Polską.

"Zabawa w chowanego" to drugi film braci Sekielskich dotykający problemu molestowania oraz gwałtów, jakich na dzieciach mieli dokonywać duchowni. Chociaż pierwszy dokument "Tylko nie mów nikomu" wywołał wielką dyskusję wśród wszystkich Polaków, to sięgając po ten temat kolejny raz, dziennikarze na nowo przypominają opinii publicznej, jak wiele osób zostało skrzywdzonych przez pedofili w koloratkach.

Premiera "Zabawy w chowanego" zaplanowana jest na godzinę 10:00 w sobotę, a dokument zostanie opublikowany w serwisie YouTube. Sekielscy skupiają się na przeżyciach dwójki chłopaków, synów organisty w jednym z polskich miasteczek. Duchowny, który wykorzystywał dzieci w latach 90-tych, 13-latka oraz jego siedmioletniego brata, obecnie nadal sprawuje posługę kapłańską. Tym razem zdecydowano się na dogłębnym zbadaniu kilku tragicznych historii zamiast pokazanie ogromu problemu, intymne i trudne opowieści mogą wywołać jeszcze większy skandal niż "Tylko nie mów nikomu".

Źródło: NaTemat

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News