Kiedyś do dobrej zabawy wystarczyła kartka i długopis

Kiedyś do dobrej zabawy wystarczyła kartka i długopis Źródło: facebook/lol mania

Zabawa kiedyś wyglądała zupełnie inaczej niż obecnie. Wystarczyła jedynie kartka i długopis, a młodzi ludzie spędzali tak całe godziny i wszystkie przerwy w szkole.

Dobra zabawa dziś ma zupełnie inną definicję niż jeszcze kilka czy kilkanaście lat temu. Zapewne każdy z Was, kto wychował się w latach 90. i na początku roku 2000, pamięta kultową grę w państwa i miasta, do której potrzeba było przecież tak niewiele. Dzisiejsi nastolatkowie i kilkulatkowie nawet nie wiedzą o istnieniu takiej zabawy. 

Kiedyś dobra zabawa wymagała tylko kartki i długopisu  

Obserwując czasy współczesne i dzisiejszą młodzież można dostrzec całe mnóstwo różnic między osobami, które swoimi nastoletnimi latami cieszyły się w okresie od 1990 roku do około 2007. To, co wówczas było modne, dziś już nie istnieje. Zabawa w klasy, chowanego czy gra w chociażby państwa i miasta to przeszłość, a wszystko zostało zastąpione grami komputerowymi. 

Zapewne widząc powyższe zdjęcie, niektórzy z Was poczuli spory sentyment i trzeba przyznać, że aż się łezka w oku kręci. Niegdyś wystarczyło tak niewiele, by spędzić nawet kilka godzin na świetnej zabawie ze znajomymi. 

 

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News