Prześmiewcza produkcja satyryczna stworzona na podstawie filmu propagandowego Państwa Islamskiego daje dużo zabawy internautom. Uderza w ISIS w sposób szczególny. 

Film usuwany jest konsekwentnie z Facebooka, a za jego ponowne umieszczanie portal blokuje konto, z którego to zrobiono. Nagranie zostało ponownie udostępnione na wykop.pl pod tytułem „ISIS – niebo dla gejów”.

Na całe szczęście Facebook nie jest jedynym medium społecznościowym, z jakiego korzystają ludzie z całego świata.

Prześmiewczy film jest udostępniany wszędzie gdzie tylko jest to możliwe. Internauci nie dają za wygraną i za każdym razem gdy zostanie on usunięty, wrzucają go ponownie.

Na filmie możemy zobaczyć przerobione wypowiedzi bojowników i zwolenników ISIS, którzy mówią o tym, jak tzw. Państwo Islamskie jest „niebem dla gejów”. Autorzy prześmiewczego filmu zdecydowali się na taki a nie inny temat, ponieważ jak powszechnie wiadomo, ISIS nie toleruje homoseksualizmu i brutalnie prześladuje wszystkich, na których padnie choć cień podejrzenia o odmienną orientację seksualną.

Satyra ma szczególny wymiar, gdyż przedstawia samozwańcze państwo i jego bojowników, jako jedno, wielkie przyjęcie dla gejów i jego uczestników. Państwo Islamskie konsekwentnie tępi homoseksualizm i chwali się tym w internecie. Umieszcza w sieci nagrania z egzekucji homoseksualistów, a te są wyjątkowo bestialskie – zrzucają mężczyzn i kobiety z dachów budynków ku aprobacie zebranych gapiów.

ISIS, to zbrodnicza organizacja uzurpująca sobie prawo do znacznych połaci Syrii i Iraku, a metody stosowane przez nią do osiągania założonych celów porównać można do narodo-socjalistycznych. Tym bardziej dziwi polityka Facebooka wobec popularnego filmiku. Nie jest on przecież, aby wyśmiać gejów, a po to, aby wyśmiać terrorystów i przedstawić ich, jako jednych z tych, których uważają za wrogów islamu.

źródło: wykop.pl

Zobacz również