Były kandydat na prezydenta RP, Paweł Tanajno, może zostać posłem, jeśli posłanka Małgorzata Zwiercan zrzeknie się mandatu, o co apeluje Paweł Kukiz. Tanajno jest bardzo aktywnym internautą, część jego wypowiedzi jest dość barwna. Twierdzi, że zawsze jest sobą, nawet jeśli może go to kosztować utratą wizerunku. 

Lider Demokracji Bezpośredniej jest znany z poczucia humoru i dość interesującego stylu, który prezentuje w sieci. Część jego komentarzy jest wulgarna i bardzo bezpośrednia. Śmieje się z działaczy młodzieżówki partii KORWiN, daje erotyczne porady komentatorom i w ostry sposób odpowiada swoim krytykom, którzy się z niego śmieją.

Internauci wykonali screeny jego wypowiedzi, które do dziś krążą po sieci. Odniósł się do nich Paweł Tanajno, który zaczepił posła Wiplera, zainteresowanego jego facebookowymi wpisami.

– Przemysław Wipler nie wytrzymuje ciśnienia. Przemku na luzie, przecież nie wiadomo czy Małgorzata zrezygnuje. A zresztą ja zawsze jestem sobą w przeciwieństwie do ciebie. Zawsze uczciwy i zero pozorów, nawet jeśli ma to mnie kosztować popularność lub wizerunek. Słowa dotrzymuję. 

tanajno1 tanajno3 tanajno4 tanajno5 tanajno6 tanajno7 tanajno8

szczypce

tanajno2

POLUB FANPAGE PLURALISTYCZNEGO, BEZSTRONNEGO SERWISU O POLITYCE, BY BYĆ NA BIEŻĄCO


Obserwuj Pikio.pl na Twitterze, tam więcej informacji!

...

Zobacz również