Sposobów na zostanie aktorką jest wiele, jednak nikt jeszcze nie próbował dostać roli w taki sposób jak jedna z polskich internautek. Paulina Żochowska – bo tak ma na imię wspomniana internautka – dostała właśnie rolę u jednego z najlepszych reżyserów w Polsce w zamian za… lajki na Facebooku. 

Nie tak dawno temu opisywaliśmy akcję na polskim Facebooku polegającą na „żebraniu o lajki”. Podczas gdy większość z internautów chciała wykorzystać to do przyziemnych rzeczy tj. darmowe jedzenie w drogich restauracjach czy też darmowy sprzęt elektroniczny tj. telefony, jedna z internautek postanowiła zagrać o coś więcej.

Paulina Żochowska postanowiła wykorzystać panującą na Facebooku modę na „żebrolajki”, by spełnić swoje marzenie. Internautka napisała do jednego z najlepszych polskich reżyserów – Patryka Vegi („PitBull”).

Nieoczekiwanie, reżyser zgodził się na zakład. Jeśli internautce udałoby się zebrać 10 tysięcy lajków i 4 tysiące komentarzy to Vega miał pozwolić jej zagrać w jego następnym filmie.

Okazało się, że internautce z dużą łatwością udało się zebrać wymaganą liczbę lajków. Teraz może jedynie czekać na swoją nagrodę. Już jest umówiona na pierwsze spotkanie z Vegą, które odbędzie się w marcu.

bh

...

Zobacz również