To miał być plan idealny. Szybkie wzbogacenie się za kilkanaście, góra kilkadziesiąt minut seksu. Ta Chinka była przekonana, że dobije targu życia. Wszystko mogłoby pójść zgodnie z jej planem, gdyby ofertą nie zainteresowała się pewna kobieta.

17-letnia Xiao Chen wystawiła w internecie na sprzedaż swoje dziewictwo. Cena – najnowszy model smartfona od Apple, czyli iPhone 8. Wszystko wskazywało na to, że Chen zgarnie gadżet, bo już niedługo po opublikowaniu ogłoszenia, zadzwonił do niej zainteresowany mężczyzna.

Chen nie wiedziała jednak, że to fortel. Jej ogłoszeniem zainteresowała się bowiem znana w Chinach vlogerka Nana, która postanowiła dać 17-latce nauczkę. Postarała się o to, by Chen trafiła do okrytego złą sławą miejsca, gdzie młode i ponętne dziewczęta prostytuują się z bogaczami. Od kiedy się tam pojawiła, była filmowana.

W pewnym momencie podszedł do niej chłopak ze smartfonem firmy z Cupertino. Wyglądało na to, że Chen dobije targu. Poszła z mężczyzną do pokoju, gdzie nagle rzuciło się na nią jeszcze dwóch innych mężczyzn. Ci inscenizowali, jakoby chcieli ją zgwałcić. Kiedy Chen krzyczała i wyła z przerażenia, nagle do pokoju weszła Nana.

Vlogerka nakrzyczała na 17-latkę i uświadomiła jej, że ta wybrała najgłupszy sposób, by zdobyć iPhone’a. Zrugała nastolatkę, że jeśli ta chce dostać drogi telefon, to powinna na niego zapracować, a nie ryzykować życie i kupczyć własnym ciałem. Przerażona Chen nie mogła się otrząsnąć i dopiero po kilkudziesięciu minutach i poważnej rozmowie była w stanie wyjść z budynku.

źródło: youtube.com

Ta piękna dziewczyna jest córką polskiej gwiazdy sportu - której? Nie zgadniesz!


Jak zmienił się biust Natalii Siwiec? Szokujące przemiany gwiazd

...

Zobacz również