Polityk PO przechodzi do PiS! Wstrząsający powód

Polityk PO przechodzi do PiS! Wstrząsający powód

Nikt by tego nie przewidział! Znana polityk Platformy Obywatelskiej podjęła właśnie decyzję o opuszczeniu opozycyjnego ugrupowania i wstąpieniu do PiS. Z nowo wybraną partią chce wygrać wybory w Warszawie. 

Takie przetasowania zawsze budzą ogromne zdziwienie. Co prawda politycy od czasu do czasu zmieniają ugrupowania, jednak tak nagłe, bezpośrednie przejście na drugą stronę politycznego sporu to prawdziwa rzadkość. Niczym z Realu do Barcelony - w czasie mundialu śmiało można posłużyć się tym właśnie porównaniem. Jolanta Kasztelan z dnia na dzień zmieniła ugrupowanie i to nie byle jak! Stołeczna radna zadziwiła wszystkich, a najbardziej chyba polityków PiS. Znana w stolicy polityk powiedziała też bardzo szczerze, skąd taka decyzja.

Z PO do PiS

Okazuje się, że nie wszyscy w Platformie Obywatelskiej chcą za wszelką cenę odsunąć od swojej partii odpowiedzialność za reprywatyzację. Jolanta Kasztelan prezentuje inną postawę i wprost mówi o tym, że trzeba wyciągnąć konsekwencje. Ponadto, zdradza, że nie widzi Rafała Trzaskowskiego w roli prezydenta Warszawy. Platforma traci grunt pod nogami! Nawet, a może nawet głównie on się nie spodziewał ciosu z jej strony. - Nie mogę się zgodzić na Rafała Trzaskowskiego, który nie chce rozliczenia ratusza z afery reprywatyzacyjnej – poinformowała na briefingu prasowym warszawska radna, która zdecydowała się opuścić Platformę Obywatelską i przejść do Prawa i Sprawiedliwości. Warszawska radna Jolanta Kasztelan opuściła PO, wstępując do PiS. - Przechodzę do klubu Prawa i Sprawiedliwości z Platformy Obywatelskiej z wielu powodów, ale jednym z najważniejszych powodów jest to, że nie mogę się zgodzić na Rafała Trzaskowskiego, który nie chce rozliczenia się ratusza z afery reprywatyzacyjnej – mówiła i podkreśliła, że jej zdaniem Patryk Jaki jest jedynym kandydatem, który może zagwarantować uczciwe rządy w stolicy. Zaapelowała też do wyborów Platformy Obywatelskiej, żeby swój głos oddali na kandydata Zjednoczonej Prawicy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Rosjanie zadrwili z Macierewicza! Jest ostateczna decyzja ws. Smoleńska
  2. Gersdorf właśnie wyciągnęła asa z rękawa! PiS NIE MOŻE ruszyć sądów
  3. Wybuch groźnej epidemii w polskim województwie! Śmiertelna choroba, setki zarażonych
  4. Psy, które nie uczulają. Lista i galeria
  5. Kaczyński niknie na naszych oczach. Szokujące zdjęcie ujrzało światło dzienne
Źródło: newsweb.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News