Z ostatniej chwili: W Londynie wciąż gorąco. Był kontrolowany WYBUCH w centrum miasta

Z ostatniej chwili: W Londynie wciąż gorąco. Był kontrolowany WYBUCH w centrum miasta

Brytyjczycy od zamachu, który miał miejsce środę, nie mieli ani chwili wytchnienia. Choć policjantom udało się opanować atmosferę, ze stolicy Wielkiej Brytanii wciąż dochodzą kolejne informacje o echach zamachu. Sytuacja jest bardzo niepewna.

Tym razem londyńska policja podała, że zlokalizowano "podejrzany pakunek" w pobliżu Mostu Westminster, który w środę był jednym z miejsc ataku. Pakunek znaleziono dokładnie pod Pałacem Buckingham - rezydencją brytyjskich monarchów.

Jak donoszą mieszkańcy Londynu, w centrum miasta słychać było wybuch. Na miejscu pojawiły się też oddziały wojskowe, a sytuację z powietrza kontrolować mają śmigłowce. Wciąż nie wiadomo jednak, co było przyczyną eksplozji.

Jak donoszą lokalne media, służby zdecydowały się przeprowadzić kontrolowany wybuch znalezionego pakunku, który miał okazać się bombą.

źródło: twitter.com/paul_abo Na Twitterze londyńskiej policji poinformowano już, że podejrzany pakunek nie stwarzał zagrożenia, a wszystkie jednostki zostały oddelegowane z miejsca.

pt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News