Tragiczny wypadek Golloba na crossie
Wiadomości Pikio - 23 Kwietnia 2017

Tragiczny wypadek Golloba na crossie

Jeden z najbardziej znanych sportowców w Polsce, Tomasz Gollob uległ właśnie bardzo poważnemu wypadkowi. Żużlowiec został szybko przetransportowany do szpitala, jego kariera stoi pod znakiem zapytania. 

Podczas mistrzostw Polski strefy północnej w motocrossie na torze w Chełmnie, Tomasz Gollob uległ bardzo poważnemu wypadkowi gdy przeprowadzał tzw. "okrążenie rozpoznawcze". Żużlowiec stracił panowanie nad motocyklem i bardzo mocno uderzył w ochronną bandę. Obecni na miejscu ratownicy medyczni szybko przenieśli sportowca do karetki, chwilę później podjęto decyzję o natychmiastowym transporcie helikopterem do szpitala w Bydgoszczy. Z informacji jakie podał mediom, lekarz zawodów Wojciech Kłysiński, Gollob doznał bardzo poważnych urazów głowy i kręgosłupa. Kariera Golloba stanęła właśnie pod znakiem zapytania. Wiadomo na pewno, że w tym sezonie już nie wystartuje.
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News