Znany muzyk Disco Polo, nasza rodzima gwiazda miała przerażający wypadek samochodowy. Pojazd dosłownie dachował. Na drodze panowały bardzo trudne warunki.

Popularny muzyk przeżył prawdziwe, mrożące krew w żyłach chwile grozy. Uwielbiany gitarzysta zespołu Disco Polo zmagał się z silnym załamaniem pogody i niestety przegrał. Na jezdni było bardzo niebezpiecznie.

Wypadek gwiazdy Disco Polo

Artysta, mimo że uważany jest za dobrego i doświadczonego kierowcę w pewnym momencie stracił panowanie nad pojazdem. Jego samochód wpadł w groźny poślizg. Wypadek był bardzo niebezpieczny i wyglądał naprawdę źle – auto bowiem dachowało. Mało kto wychodzi cało z takich sytuacji.

O kim mowa? O gitarzyście zespołu Jagoda i Brylant, Dominiku Kocie – pseudonim Scoti.
Zespół znany jest z takich utworów jak: „Przyjdź do mnie dziś”, czy „Lewy”, czyli piosence o najpopularniejszym polskim piłkarzu.

– O krok od tragedii! Dziś nad ranem, wracając do domu z koncertu, który graliśmy w Radomskim Clubie Explosion, nasz gitarzysta Scoti (Dominik Kot) miał wypadek! Jak widać na zdjęciu, samochód dachował, a to wszystko za sprawą pogody, która w ostatnich dniach sparaliżowała Radom i okolice. Scoti jest bardzo dobrym kierowcą i często też pełni tę rolę podczas trasy koncertowej, ale jak widać nasze umiejętności nie zawsze idą w parze z panującymi warunkami na drodze. Jednak Bóg nad nim czuwał i zakończyło się jedynie na delikatnych stłuczeniach. Jeździjcie ostrożnie i miejcie oczy dookoła głowy! – poinformowała na Facebooku wokalistka Agnieszka Mortka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gdańsk: wandale zaatakowali wegańską knajpę. „Antifa r*cha psa jak sra”
  2. W PRL miał to każdy. Dziś można zbić na tym FORTUNĘ
  3. Fani zamarli. Szokujące słowa syna Magika o prawdziwym powodzie śmierci ojca
  4. Z mężem Gessler jest bardzo źle. Zabarykadował się w domu, nie wpuszcza nawet dzieci
  5. To naprawdę ona?! Gessler pokazała zdjęcie z młodości, zaniemówiliśmy

10 gwiazd porno, które ZMARŁY TRAGICZNIE [ZDJĘCIA]


"M jak miłość": Jak zmieniły się gwiazdy serialu [ZDJĘCIA]

Źródło: se.pl

 

Zobacz również