Najpierw Paryż, teraz Berlin. Bitwa z policją na ulicach stolicy Niemiec (ZDJĘCIA)
Wiadomości Pikio - 1 Maja 2017

Najpierw Paryż, teraz Berlin. Bitwa z policją na ulicach stolicy Niemiec (ZDJĘCIA)

Jak informowaliśmy wcześniej, w stolicy Francji doszło do masowych zamieszek z udziałem skrajnie lewicowych środowisk i policji. Teraz sytuacja powtarza się u naszego zachodniego sąsiada, gdzie m.in. antifa maszeruje ulicami Berlina. 

Międzynarodowe święto pracy 1-szego maja okazało się świetną okazją dla lewicowych środowisk do zamanifestowania swojego niezadowolenia z szeregu spraw jakie mają miejsce w ich krajach. Jak informowaliśmy zaledwie kilka godzin temu, w Paryżu doszło do masowych starć z policją. W jej wyniku co najmniej 4 funkcjonariuszy policji zostało poważnie rannych, w tym dwóch odniosło poważne oparzenia w wyniku obrzucenia ich koktajlami mołotowa. Więcej o tym tutaj. Teraz sytuacja zaczyna powtarzać się w stolicy Niemiec, Berlinie, gdzie m.in. skrajnie lewicowa Antifa maszeruje ulicami na miejsce gdzie rozpocznie się oficjalna demonstracja z okazji 1-szego maja. Doszło już do pierwszych starć z policją i można się spodziewać, że sytuacja będzie z każdą godziną coraz bardziej napięta. Na razie nie ma informacji o poszkodowanych. Będziemy informować na bieżąco.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News