Z ostatniej chwili: Melania Trump w szpitalu

Z ostatniej chwili: Melania Trump w szpitalu Źródło: fot. youtube.com/Time

To wiadomość z ostatniej chwili. Melania Trump, żona prezydenta USA Donalda Trumpa trafiła do szpitala. Musiała w nim przejść operację, która niedawno się zakończyła. Teraz amerykańska pierwsza dama będzie przechodzić rekonwalescencję.

O operacji pierwszej damy poinformowała jej rzeczniczka prasowa Stephanie Grisham. Jak wyjaśniła, Melania Trump musiała przejść operację z powodu choroby nerki. Operacja się powiodła.

Melania Trump pozostanie w szpitalu

Pierwsza dama Stanów Zjednoczonych musiała przejść zabieg embolizacji. Jest to zabieg polegający na odcięciu dopływu krwi do niektórych mięśniaków i tętniaków. Nie wiadomo, co spowodowało chorobę żony Donalda Trumpa. Wiadomo jednak, że najpewniej udało się ją zwalczyć. - Pierwsza dama USA Melania Trump przeszła zabieg chirurgiczny w związku z łagodną dysfunkcją nerki i przez tydzień pozostanie w szpitalu Walter Reed National Military Medical Center w Waszyngtonie - powiedziała Grisham mediom. - Zabieg się udał i przebiegł bez komplikacji - podkreśliła rzeczniczka. - Pierwsza dama oczekuje na powrót do zdrowia, by móc kontynuować swą pracę na rzecz dzieci - dodała. Melania Trump ma 48 lat. Od 2005 roku jest żoną Donalda Trumpa, biznesmena, potentata rynku nieruchomości, a od 2017 roku 45. prezydenta USA. Ma z nim syna Barrona Trumpa.
Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
WARTO PRZECZYTAĆ:
  1. Wystarczyła jedna decyzja Trumpa. Nie żyje 37 osób, ponad 1000 rannych
  2. Trump przedstawił Niemcom Polskę jako wzór. "Jest wspaniała"
  3. Donald Trump: Amerykańska armia TERAZ rozpoczęła atak na obcy kraj
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News