Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska urodziła dziecko

Marta Kaczyńska niedawno wyszła za mąż. Był to dla niej przełomowy moment w życiu, jednak wszyscy w dalszym ciągu wstrzymywali oddech i w oczekiwaniu przyglądali się ciążowemu brzuchowi córki zmarłego prezydenta. Kolejne dziecko Kaczyńskiej miało przyjść na świat w połowie sierpnia. Jednak dosłownie przed chwilą Kaczyńska trafiła do szpitala!

Marta Kaczyńska trafiła do szpitala w Trójmieście 7 sierpnia w godzinach popołudniowych. Media podejrzewały, że sprawa może dotyczyć dziecka. ZOBACZ TAKŻE: Co się stało pomiędzy Kaczyńską, a Kaczyńskim? Marta wbiła mu nóż w najtrudniejszym momencie Jak się okazuje, przewidywany na połowę sierpnia poród wydarzył się odrobinę wcześniej. Marta Kaczyńska urodziła dziecko, o czym natychmiast poinformowała odbiorców na Instagramie jej starsza córka, Ewa.

Marta Kaczyńska urodziła! Jaka jest płeć dziecka?

Przed narodzinami dziecka dużo mówiło się o kolejnej córce. Miała to potwierdzać sama Marta w rozmowie ze znajomymi, którzy później poinformowali dziennikarzy. Wciąż nie wiadomo, czy doniesienia były prawdziwe - ani Marta, ani jej córki nie zdradziły płci dziecka. ZOBACZ TAKŻE: Córka Kaczyńskiej wpadła w furię! Zaczęła wyzywać ludzi Jarosław Kaczyński z pewnością nie mógł powstrzymać łez wzruszenia. Kaczyńska traktowana jest przez niego niemal jak córka. Po tragicznej śmierci brata prezesa PiS, tak naprawdę Marta jest jego najbliższą krewną. Czy stryj zaopiekuje się kolejnym małym członkiem rodziny? Mamy nadzieję, że bobas urodził się zdrowy i silny! Marta Kaczyńska dziecko fot. Instagram
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News