Atak w Paryżu. Trwa obława (VIDEO)
Wiadomości Pikio - 1 Czerwca 2017

Atak w Paryżu. Trwa obława (VIDEO)

To wiadomości z ostatniej chwili. We Francji doszło właśnie do ataku nożownika. W sieci szybko znalazło się nagranie z całego wydarzenia.

Na umieszczonym w internecie nagraniu ze sklepowej kamery widać, całą akcję, która rozrywała się w okolicach wejścia do supermarketu. Podczas kiedy klienci spokojnie wychodzili ze sklepu, nagle podszedł do nich muzułmanin uzbrojony w nóż. Zaatakował jednego z mężczyzn. Na szczęście, błyskawicznie zareagował drugi z klientów. Złapał za szyję napastnika i mocno go odepchnął. Potem doszło jeszcze do szarpaniny, ale obyło się bez poważniejszych obrażeń. Z medialnych doniesień wynika, że niedoszły terrorysta był fanatykiem ISIS. Zamachowiec jest zafascynowany radykalną ideologią i próbował dokonać zamachu. Na szczęście, zabrakło mu doświadczenia oraz zdecydowania, dzięki czemu udało się uniknąć tragedii. Zamachowiec wciąż jest jednak na wolności. Obecnie trwa policyjna obława.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News