Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność

Angelina Jolie miotała się w drgawkach, straciła przytomność

Angelina Jolie od lat jest symbolem piękna, kobiecości i na całym świecie ma miliony fanów. Te niepokojące informacje wszystkich ich przerażą. Gwiazda miotała się w drgawkach, straciła przytomność.

O tym, że coś złego dzieje się z Angeliną Jolie mówi się od dawna. Piękna aktorka bardzo schudła, część osób oskarżało ją o to, że cierpi na anoreksję. Do tego jej niedawne problemy prywatne dodatkowo odbiły się na niej - aktorka bowiem rozwiodła się ze swoim mężem, Bradem Pittem. Jak się okazuję wciąż przysparza on jej zmartwień.

Angelina Jolie ma poważne problemy

Informacje, które do nas dotarły są szczególnie niepokojące. Jej były mąż jest podobno w nowym związku z niejaką Neri Oxman. Chociaż jego przyjaciele życzą parze jak najlepiej to Jolie zdecydowanie nie jest zadowolona z takiego obrotu sprawy. Aktorka wciąż jest o byłego męża bardzo zazdrosna. Podobno kiedy dowiedziała się o jego nowym związku - zemdlała.
 - Tak się zdenerwowała, że zasłabła. Przez minutę ciskała się jak opętana, a potem po prostu się przewróciła. Angie nie może znieść nikogo, kto jest mądrzejszy i ładniejszy od niej. On z kolei chciał znaleźć kobietę, która będzie dla niego wyzwaniem. Napatrzył się na George’a, który ożenił się z o wiele mądrzejszą, silną kobietą, więc umawianie się z kobietą, której naturalnym środowiskiem są korytarze uniwersytetu nie jest dla niego czymś naciąganym. Był gotowy na nowy związek od jakiegoś czasu, a Neri jest kobietą, której potrzebuje – twierdzi źródło tabloidu "Hollywood Life". Chociaż najwyraźniej Angelina zmieniła zdanie w kwestii związku z Pittem, to wygląda na to, że nie ma ona już do byłego męża powrotu.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Dramatyczne wyznanie męża Czubaszek. Fani wzruszeni
  2. Szok! Największy sekret Wodeckiego ujawniony rok po śmierci
  3. Był wyjątkowym człowiekiem, chciał być doceniony. Nie żyje
Źródło: jastrzabpost.pl   Następny artykuł