Z "Mariolki" śmiała się cała Polska. Niestety, już jej nie zobaczymy

Z "Mariolki" śmiała się cała Polska. Niestety, już jej nie zobaczymy

Igor Kwiatkowski znany głównie jako kabaretowa Mariolka wyznaje prawdę. Komediant przyznał się w wywiadzie jakie losy spotkają ulubienicę całej Polski.

Kabaret Paranienormalni został założony w 2004 roku przez Igora Kwiatkowskiego i Roberta Motykę w Jeleniej Górze. Grupa wyróżniała się na tle innych komediantów. Był to pewien powiew świeżości, którego brakowało na polskiej scenie kabaretowej. Kabareciarze wybierali najciekawsze motywy z życia codziennego, a następnie przenosili je na scenę. Najbardziej kultową postacią była uwielbiana przez wielu Mariolka, którą stworzył Igor Kwiatkowski. Podobno komediant tworząc tą postać wzorował się na koleżance z którą wówczas pracował w klubie.

Rozpad kabaretu Paranienormalni - odejście Igora Kwiatkowskiego

W 2017 roku Igor Kwiatkowski postanowił odejść z kabaretu by rozpocząć karierę solową. Ta decyzja mocno odbiła się na grupie kabaretowej. Kabareciarz grający Mariolkę wyznał całą prawdę w obszernym wywiadzie. Zapytany czy żałuje swojej decyzji odpowiedział: - Absolutnie nie. Nowa rzeczywistość bardzo mi się podoba. To sytuacja podobna do tej, kiedy ktoś po latach pracy w dużej firmie, decyduje się założyć własny biznes. Zgromadziło mi się zbyt dużo dowcipu, który nie mieścił się w konwencji grupowej. Nie zasłaniam się już kreowanymi przez lata postaciami. Teraz w dowcipach i skeczach jest dużo mnie samego. Zauważyłem, że najlepszą kanwą są historie z mojego prywatnego życia, publiczność reaguje na nie dużo bardziej żywiołowo niż na żarty od początku do końca wymyślone - wyznał Kwiatkowski. To bardzo smutna informacja dla fanów kabaretu. Ciężko będzie się przyzwyczaić do nowej formy artystycznej. Niektórzy twierdzą, że Paranienormalni bez słynnej Mariolki to nie to samo.

Igor Kwiatkowski zdradza co dalej z Mariolką

Kwiatkowski uchylił rąbka tajemnicy i zdradził jak potoczą się dalsze losy Mariolki. Jego słowa szokują. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. - Wystarczy wspomnieć kultową dla wielu Mariolkę. Wprawdzie dzisiaj Mariolki już nie gram, ale kobiecy świat nadal mnie fascynuje. To, co się odbywa w głowach płci pięknej, jest dużo ciekawsze od męskiej rzeczywistości - podumował Kwiatkowski w wywiadzie dla film.interia.pl ZOBACZ TAKŻE:
  1. Duda zadecydował! Znamy datę referendum konstytucyjnego
  2. Popek, Dziurska i Tadla zrobią coś niesamowitego dla Zbigniewa Wodeckiego
  3. Patryk Jaki zrobił grilla. Uwagę internautów przykuł jeden, drobny szczegół
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News