Z kim tańczyła Dominika Tajner w TzG? Niezły model

Z kim tańczyła Dominika Tajner w TzG? Niezły model Źródło: Wikipedia/ Dominika i Michał Wiśniewscy

Z kim tańczyła Dominika Tajner w TzG? Była partnerka Michała Wiśniewskiego w trakcie swojego udziału w show telewizji Polsat miała naprawdę przystojnego partnera. Mówi się, że jednym z powodów rozpadu związku wokalisty Ich Troje była wielka zazdrość piosenkarza o utytułowanego tancerza.

Z kim tańczyła Dominika Tajner? Była partnerka Michała Wiśniewskiego brała udział w 9 edycji show, emitowanego przez telewizję Polsat, Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami. Chociaż jej przygoda w programie nie trwała długo, to Dominika na pewno miło wspomina swój udział w programie. Tańczyć u boku takiego przystojnego partnera, chciałaby każda kobieta.

Z kim tańczyła Dominika Tajner? 

Taniec z Gwiazdami cieszy się ogromną popularnością. Jest jednym z najchętniej oglądanych programów rozrywkowych w naszym kraju. Przez ponad sześć lat program emitowany był w stacji TVN. Po kilkuletnim zawieszeniu formatu Polsatowi udało się kupić licencję do emisji show, a już wkrótce wystartuje jubileuszowa, 10 edycja, która przyciągnie rzeszę telewidzów.

Przez program przewinęło się nie tylko wiele gwiazd, ale także tancerzy, którzy dzięki show zyskali sławę. Rafał Maserak, Tomek Barański czy Jan Kliment są nie mniej rozpoznawalni niż ich partnerki. Jedną z nich jest nieziemsko przystojny partner taneczny Dominiki Tajner.

Wojtek Jeshke zadebiutował w tanecznym show Polsatu w 6 edycji. Szybko przypadł do gustu zwłaszcza damskiej części publiczności. Jest nie tylko świetnym tancerzem, ale również nieziemsko przystojnym mężczyzną. Utytułowany tancerz był partnerem do tańca Dominiki Tajner w 9 edycji Tańca z Gwiazdami. Para co prawda odpadła z show dość szybko, ale bardzo się polubiła i zżyła ze sobą. Po zakończeniu udziału w programie Jeshke wspierał Tajner, kiedy jej związek z Michałem Wiśniewskim się rozpadł. Krążyły nawet plotki o ich romansie, jednak ostatecznie zostały przez parę zdementowane.

źródło: Plejada

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News