Z kim spotyka się Michał Wiśniewski obecnie? O Tajner już zapomniał

Z kim spotyka się Michał Wiśniewski obecnie? O Tajner już zapomniał Źródło: youtube/onet_rano/

Z kim spotyka się Michał Wiśniewski? Fani gwiazdora mogą być w niemałym szoku, że do rozwodu z Dominiką Tajner jeszcze nie doszło, a muzyk już znalazł sobie nową partnerkę. Co więcej, gwiazdor nie miał zamiaru ukrywać się ze swoją kolejną miłością.

Z kim spotyka się Michał Wiśniewski? Już od kilku tygodni fani wokalisty zadają sobie to pytanie, odnajdując przy tym coraz więcej informacji o jego nowej kochance. Gwiazdor nie próżnował i w błyskawicznym tempie związał się z kolejną kobietą, którą najwyraźniej traktuje bardzo poważnie. Ich relacja w zatrważającym tempie wkracza na kolejne etapy.  

Czy Michał Wiśniewski ma nową partnerkę? 

Już od jakiegoś czasu nie jest tajemnicą, że Michał Wiśniewski związał się z nową kobietą. Dla niektórych było to sporym zaskoczeniem, bowiem gwiazdor wciąż jest w trakcie rozwodu z Dominiką Tajner, z którą wydawał się tworzyć naprawdę szczęśliwe małżeństwo. Jak teraz możemy się przekonać, określenie "wydawał", pasuje tu idealnie, a Michał błyskawicznie o niej zapomniał. Informacje o rozstaniu były szokujące nie tylko dla fanów muzyka, ale również dla samej jego małżonki, która zupełnie się tego nie spodziewała. By nie tracić czasu, Wiśniewski błyskawicznie nawiązał znajomość z nową kobietą, co szybko przerodziło się z wielkie uczucie. 

Z kim spotyka się Michał Wiśniewski?  

Gdy tylko oficjalnie potwierdzono, że lider Ich Troje związał się z kolejną kobietą, zewsząd zaczęły napływać informacje na jej temat. Dzięki temu z łatwością możemy dowiedzieć się, że jego nowy obiekt westchnień to tajemnicza Paulina z Warszawy. Kobieta nie jest związana ze światem show-biznesu, jednak podobnie jak Michał, kocha muzykę, ale to nie to jest ich największą cechą wspólną. 

Jak możemy się dowiedzieć, Paulina również jest mamą czwórki dzieci. Razem ze swoją gromadką wprowadziła się do willi Wiśniewskiego i to chwilę po tym, jak swoje walizki z niej zabrała Dominika Tajner. Jakby tego było mało, od kilku dni media aż huczą o rewolucjach w życiu nowej pary. Okazuje się, że partnerka Michała najprawdopodobniej spodziewa się dziecka, zatem po raz kolejny gwiazdor zostanie tatą. Fani, choć nie potrafią ukryć swojego zdziwienia, nadsyłają gratulacje i cierpliwie wyczekują informacji o płci maleństwa. 

Źródło: party

Następny artykuł