Z kim jest aktualnie Michał Wiśniewski? Po rozwodzie widziano go z inną kobietą

Z kim jest aktualnie Michał Wiśniewski? Po rozwodzie widziano go z inną kobietą Źródło: youtube.com/plejada

Z kim jest Michał Wiśniewski? Legendarny polski muzyk, który w swojej karierze zasłynął występami z grupą Ich Troje, jest równie dobrze znany ze swojej muzyki, co z pełnego romansów i związków życia. Fani zastanawiają się, z kim wokalista spotyka się po rozstaniu z Dominiką Tajner. Jak się okazuje, odpowiedź na to pytanie jest bardzo niejednoznaczna.

Z kim jest Michał Wiśniewski? Muzyk Ich Troje po rozstaniu z Dominiką Tajner nie dał o sobie zapomnieć w sferze matrymonialnej. Artysta, związany od lat z zespołem Ich Troje, stworzył swój profil na portalu randkowym Tinder, ale także dużo mówiło się o jego romansie z obecną wokalistką jego legendarnej formacji. Prawda na temat tego, z kim jest obecnie Michał Wiśniewski, wyszła jednak na jaw.

Z kim jest Michał Wiśniewski obecnie

Jak się okazuje, muzyk Ich Troje spotyka się z 35-letnią Pauliną. Para poznała się na Tinderze. Internetowa znajomość bardzo szybko zmieniła się w gorący romans. Parę połączyło wiele, ale przede wszystkim doświadczenie życiowe. Nowa partnerka Wiśniewskiego tak jak on jest matką czterech dzieci. Co dziwne, jest to postać dość anonimowa, co znaczy, że Wiśniewski po latach spotykania się z celebrytkami zdecydował się w swoim życiu na zupełnie inne rozdanie.

- Ona jest spoza branży muzycznej, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi - oznajmił niedawno informator "Faktu".

Dominika Tajner, czyli była żona Wiśniewskiego miała nawet okazję poznać jego nową dziewczynę i zamienić z nią kilka słów:

- Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć - zdradziła córka Apoloniusza Tajnera.

Według najnowszych doniesień medialnych, wokalista i jego nowa miłość będą się spodziewać dziecka. Takie rewelacje obiegły niedawno największe portale show-biznesowe. Najbardziej dociekliwi dowiedzieli się, że ponoć poród zaplanowany jest już na wiosnę przyszłego roku. Jak na razie sami zainteresowani nie potwierdzili jednak ciąży dziewczyny piosenkarza.

źródło: plejada

Następny artykuł
0 Skomentuj

Komentarze 0

Ocena artykułu