Z Kaczyńskim jest gorzej niż myślano. Słania się na nogach, nie był w stanie nawet...

Z Kaczyńskim jest gorzej niż myślano. Słania się na nogach, nie był w stanie nawet... Źródło:

Szef PiS ostatnio mocno podupadł na zdrowiu. Wirus, który powalił Jarosława Kaczyńskiego, wyłączając go z udziału w konwencji założycielskiej partii Porozumienie może mieć również poważne konsekwencje dla rekonstrukcji rządu. 

Lekarz Jarosława Kaczyńskiego zalecił mu pozostanie w domu i powstrzymanie się od forsownych czynności. Szef PiS nie był nawet w stanie uczestniczyć w piątkowym spotkaniu kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości, które miało być poświęcone wymianom ministrów w gabinecie Beaty Szydło.

Czy prezes da radę?

O złej kondycji zdrowotnej prezesa PiS poinformował media Wicemarszałek Senatu, Adam Bielan. - Prezesa Kaczyńskiego zmógł wirus. Lekarze zalecają, żeby do końca tygodnia z domu nie wychodził - mówił polityk na antenie radia RMFFM. Choroba Jarosława Kaczyńskiego przypadła na bardzo gorący okres dla Prawa i Sprawiedliwości. Obok konwencji założycielskiej partii Porozumienie, szef partii rządzącej opuścił spotkanie dotyczące rekonstrukcji rządu. Na wydarzenie zorganizowane na PGE Narodowym Kaczyński wysłał list, który odczytał Minister Spraw Wewnętrznych, Mariusz Błaszczak. Aby ustalić zmiany na stanowiskach ministerialnych, partia potrzebuje jednak osobistego udziału Kaczyńskiego. Od jego kondycji zdrowotnej zależą więc kluczowe decyzje dla przyszłości ugrupowania. Źródło: gazeta.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News