Z Ewą Bem jest naprawdę źle. Jej agent jest bezradny

Z Ewą Bem jest naprawdę źle. Jej agent jest bezradny Źródło: fot. publicystykatvp

Ewa Bem nazywana jest królową polskiego jazzu. Jej kariera stanęła dwa lata temu pod znakiem zapytania, gdy walkę z nowotworem przegrała jej ukochana córka. Wspomnienie po niej jest tak silne, że na nic zdają się namowy fanów, a nawet nadzieje płynące z ust agenta piosenkarki.

Ewa Bem bardzo mocno przeżyła śmierć swojej 39-letniej córki Pameli Bem-Niedziałek. Kobieta była dziennikarką TVN. Zachorowała na początku ciąży. Po jednym z zasłabnięć wybrała się do lekarza, który orzekł złowieszczo - córka Bem ma glejaka, czyli złośliwy guz mózgu.

Tragedia rodzinna wciąż w sercu gwiazdy. Ewa Bem odpowiada na pytania o jej powrót na scenę

Urodziła zdrowe dziecko, ale nowotwór okazał się silniejszy. Pamela Bem-Niedziałek zmarła rok później osieracając dwójkę dzieci. Ta tragedia odbiła się swoim piętnem na całej rodzinie. Do tego stopnia, że swoją trasę koncertową w 2017 roku zawiesiła do odwołania Ewa Bem. Wokalistka i królowa polskiego jazzu nie potrafiła zdobyć się na twórczość i radość życia artysty w roku śmierci jej ukochanej córki. Fani i publika liczyli jednak, że artystce uda się w kolejnym roku pozbierać. Nadzieję zrobił zwłaszcza menedżer Bem, który dla "Faktu" miał powiedzieć, że wokalistka szykuje się do trasy koncertowej. - Prowadzę rozmowy, ale nie uzyskałem żadnej konkretnej odpowiedzi. Mogę jedynie powiedzieć, że piosenkarka rozważa różne warianty. Na razie sprawa jest w zawieszeniu - mówił dla "Faktu" pod koniec sierpnia menedżer gwiazdy. Gazeta sprawdziła rzeczywiste zamiary pytając o powrót samą Bem. Odpowiedź jest dla Polaków smutna. - Nie mam w planach powrotu na scenę, na której i tak jest duży tłok. Proszę okazać zrozumienie – zacytował ją tabloid. Cenionej artystce życzymy, by poradziła sobie z tragedią, która spadła niespodziewanie na jej rodzinę. Wiadomo jednak, że powrót na siłę, wbrew własnej woli, będzie niemożliwy. Córka była dla Ewy Bem całym światem. Do tego dochodzi pomoc w wychowaniu dzieci, który zabrakło mamy.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ W czasach twórczej świetności Ewa Bem współpracowała z czołówką polskiego jazzu, m. in. Andrzejem Jagodzińskim, Henrykiem Miśkiewiczem, Jane Ptaszyn Wróblewskim oraz orkiestrami (Kukla Band, Jazz Orchestra Macieja Pawłowskiego). Występowała nie tylko w Polsce, ale również na Kubie, w Indiach, Szwecji i innych państwach skandynawskich, Czechosłowacji, państwach Europy Zachodniej oraz USA.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Zmarła tuż przed ich ślubem. Gdy narzeczony odnalazł to zdjęcie, nie mógł się ruszać
  2. Ewa Bem po wielkiej tragedii przerywa milczenie. Fani we łzach
  3. Znaki zodiaku, które dostaną awans i PODWYŻKĘ!
  4. Zamykają je żywcem w "grobach". Potem wszyscy je ze smakiem jemy
Następny artykuł