Film Sekielskiego USUNIĘTY z sekcji "Na czasie" na YouTube. Oburzające

Film Sekielskiego USUNIĘTY z sekcji "Na czasie" na YouTube. Oburzające Źródło: Screenshot z youtube.com/SEKIELSKI

YouTube bardzo mocno naraził się użytkownikom platformy, którzy oburzeni są decyzją wydawców witryny. Postanowiono zdjąć film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu" z zakładki "Na czasie", która figuruje na stronie głównej. Dokumentowi, który obejrzało w sieci prawie 20 mln Polaków, obcięto w ten sposób zasięgi.

YouTube oburzył użytkowników sieci. W zakładce "Na czasie", gdzie dotychczas dokument w reżyserii braci Sekielskich widniał i dzięki temu mógł dotrzeć do większej widowni, próżno szukać kontrowersyjnego filmu, co oczywiście zdenerwowało internautów.

YouTube tnie zasięgi produkcji Sekielskiego

"Tylko nie mów nikomu" to film dokumentalny, który został opublikowany zaledwie sześć dni temu, a z miejsca osiągając olbrzymi sukces. Miliony odsłon, a także kontrowersje, które wybuchły wokół publikacji zatrząsnęły w posadach Kościołem Katolickim. Hierarchowie poszczególnych kurii postanowili niezwłocznie zareagować na film, czego efektem były decyzje o usunięciu niektórych duchownych - co powinno mieć miejsce już dawno temu.

Film w krótkim czasie zanotował wiele odsłon, co pozwoliło produkcji Sekielskiego uplasować się w zakładce "Na czasie". Niestety nie na długo, bowiem bardzo szybko zniknęła z panelu, co oczywiście szybko wyłapali spostrzegawczy internauci. W sieci rozpętała się istna burza.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Oficjalny komentarz Google'a

Sprawa została skomentowana przez firmę Google, właściciela YT, która postanowiła odnieść się do zaistniałej sytuacji.

 - Karta „Na czasie” pomaga widzom zobaczyć, co dzieje się na YouTube i na świecie. Filmy, które pokazują się na karcie, są wybierane przez algorytm, który bierze pod uwagę kilka czynników, między innymi liczbę wyświetleń, tempo wzrostu liczby wyświetleń, czas, jaki upłynął od opublikowania filmu. Przez ogromną ilość filmów na stronie, czasami zdarza się błąd w systemie. Po sprawdzeniu przywróciliśmy ten film na karcie „Na czasie” - czytamy oficjalne oświadczenie Elżbiety Różalskiej, które opublikowane zostało w publikacji "Antyradia".

Miejmy nadzieję, że tego typu błąd więcej nie powtórzy się, a pracownicy będą na bieżąco naprawiać pomyłki spowodowane przez sztuczną inteligencję.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramat Kingi Rusin! Gwiazda TVN totalnie się wtedy załamała. Jej wyznanie doprowadzi was do płaczu
  2. Jak mieszka Majka Jeżowska? Dorota Szelągowska złapałaby się za głowę, a Katarzyna Dowbor uciekłaby w popłochu
  3. Tragiczna wizja Jackowskiego. Ostrzega, że Polacy mają duży problem, najbliższe miesiące mają być koszmarem
  4. Dziś miliony widzów włączą TVN. Telewizja pokaże film Sekielskiego "Tylko nie mów nikomu"
  5. Odbierze wam mowę. Właśnie ujawniono PRAWDZIWY powód rozstania Meghan Markle z pierwszym mężem
  6. Smutne wiadomości obiegły rano polskie media. Nie żyje wielki artysta, który na zawsze zapisał się w historii

Źródło: Antyradio

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News