Wszyscy pokochali ją w "You can dance. Po prostu tańcz". Jej życie całkiem się zmieniło po programie

Wszyscy pokochali ją w "You can dance. Po prostu tańcz". Jej życie całkiem się zmieniło po programie Źródło: screen/Youtube.com/tvnpl

"You Can Dance" był prawdziwym hitem stacji TVN i zapewnił wielu swoim uczestnikom prawdziwy start w karierze. Teraz o swoim życiu opowiedziała jedna z uczestniczek, którą pokochaliśmy jeszcze w pierwszej edycji show.

"You Can Dance" w pewnym stopniu przetarł szlak dla innych programów w talent-show w Polsce. Wcześniej na dobrą sprawę Polacy znali tylko "Idola", jednak tym razem o swój talent mogli pokazać również tancerzy, których przecież w naszym kraju nie brakuje. Podczas trwania programu poznaliśmy całą masę zdolnych uczestników, którzy oczarowali nas swoim tańcem oraz tych, którzy przeszli do historii nie do końca dzięki swoim umiejętnościom.

Oczywiście wszyscy najlepiej wspominają pierwszą edycję show, która rozpoczęła ten trend i to właśnie dzięki niej, Polacy usłyszeli o Idze Nowakowskiej. W jednym z wywiadów wyznała, że jej życie zmieniło się diametralnie. Wszystko dzięki jej mężowi.

Ida Nowakowska z "You Can Dance" opowiedziała o swoim życiu

Chociaż kariera popularnej uczestniczki programu "You Can Dance" rozpoczęła się w Polsce, to prawdziwy przełom życiowy nastąpił w USA, gdzie studiowała. Tam też poznała swojego męża. Początkowo byli jedynie przyjaciółmi, ale z czasem łącząca ich więź przerodziła się w coś więcej. Teraz zbliża się ich czwarta rocznica i Ida już nie może się doczekać tego wspaniałego dnia.

W Stanach, a dokładniej w Los Angeles, na dobre rozwinęła skrzydła. Mimo, że miała tam dwie firmy i ustatkowane życie zawodowe, nie wahała się ani chwili, żeby poświęcić to wszystko i wraz z mężem ruszyć za jego karierą:

 - On teraz mieszka w Waszyngtonie, ale myśmy bardzo długo mieszkali w Los Angeles. Tam się ustatkowałam i budowałam swoje życie zawodowe. Potem po wielu zmianach prywatnych on zaczął studiować dyplomację i wyprowadziliśmy się do Chin. Zostawiliśmy nasz dom w LA, moje dwie firmy, wszystko dla jego kariery - wyznaje w wywiadzie dla Plotka.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziś możemy oglądać ją w "Pytaniu na śniadanie". To zasługa męża

Co więcej, jej obecna kariera w Polsce, jest poniekąd zasługą Jacka Herndona, który już niebawem przyleci do Polski, gdzie spędzi z nią cały rok. Jednak to właśnie mąż naszej bohaterki zachęcił ją, aby angażowała się w nowe projekty i w ten sposób teraz możemy zobaczyć Idę, chociażby w roli prowadzącej "Pytania na śniadanie":

 - To, co robię, jest tak fajne i tak to lubię robić, ale to, że pracuję teraz w Polsce, to jest trochę przypadek. Jednak w dużej mierze jest to zasługa mojego męża. Jack teraz będzie ze mną w Europie przez rok. Dlatego moja decyzja podjęcia się na przykład prowadzenia "Pytania na śniadanie" jest na podstawie jego działań. To, że on będzie w Europie zadecydowało o tym - dodaje uwielbiana gwiazda "You Can Dance".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie żyje 10-letni chłopiec. Zginął w okropnych okolicznościach. Policja wciąż nie potrafi wyjaśnić przyczyn tragedii
  2. Znany polski aktor zrównał z ziemią Małgorzatę Kożuchowską. Takich słów NIKT się nie spodziewał. Będzie wam przykro
  3. Przed wyborami obiecywali wielkie podwyżki emerytur. Wiadomo, ile naprawdę wzrośnie pensja seniorów i kiedy
  4. Gwiazdor zmarł na wybiegu na oczach całego świata. Media obiegł właśnie raport sekcji zwłok
  5. Szokujący wpis Michała Szpaka. "Zdzira brudna od piątku"
  6. Smutne informacje dla fanów "M jak Miłość". Kinga będzie chora, jej organizm odmówi posłuszeństwa

źródło: Plotek

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News