Była żona Pazury w ciąży przeżywa tragedię. Ciągle spływają kondolencje, jest poruszona katastrofą

Była żona Pazury w ciąży przeżywa tragedię. Ciągle spływają kondolencje, jest poruszona katastrofą Źródło: youtube/wideoportal

Jurorka programu "You Can Dance" Weronika Marczuk spodziewa się dziecka. Niestety, w ostatnim czasie bardzo głęboko przeżyła tragedię, co dla osoby w jej stanie nie jest czymś korzystnym.

Była żona Cezarego Pazury zapisała się w pamięci telewidzów choćby jako jurorka "You Can Dance" oraz jako aktorka w "Plebanii". Obecnie 48-latka spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Niestety, radość z oczekiwania na dziecko przerwała nagła tragedia.

Jurorka "You Can Dance" głęboko przeżyła ogromną tragedię

Weronika Marczuk pochodzi z Ukrainy, dlatego też nie dziwi fakt, że wyjątkowo zabolała ją katastrofa samolotu Ukraińskich linii lotniczych w Iranie. Ciężko przeżyła śmierć swoich rodaków, więc nie może w pełni cieszyć się nadchodzącym terminem porodu. Trudno przejść do porządku dziennego po takiej tragedii.

W związku z katastrofą samolotu ukraińskich linii lotniczych Weronika Marczuk opublikowała post na Facebooku. Zamieściła zdjęcie z grafiką, upamiętniającą lot PS752. W opisie zdjęcia złożyła kondolencje rodzinom ofiar.

- Tragedia. I choć nic już nie wskrzesi ofiar - prawdopodobna przyczyna przeraża. Wszystkim rodzinom ofiar, członków ekiparzu Ukraińskich Linii MAU ogromne wyrazy współczucia - napisała Weronika Marczuk na Facebooku.

Katastrofa, która poruszyła Weronikę Marczuk

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Do katastrofy lotniczej doszło 8 stycznia (środa) rano w stolicy Iranu - Teheranie. Samolot ukraińskich linii lotniczych MAU rozbił się w odległości 17 kilometrów od lotniska. Na pokładzie było 176 osób, w tym duża grupa studentów z Iranu, którzy lecieli do Kijowa, chcących wrócić na zajęcia po feriach świątecznych.

Dzisiaj grzeje: 1. Pałac Buckingham w rozpaczy. Meghan i Harry odchodzą z Rodziny Królewskiej. Wydali oświadczenie
2. Jaruś z Chłopaków do wzięcia się załamał. Ostry film dla dorosłych z jego udziałem trafił do sieci

Do utraty łączności z samolotem doszło niedługo po starcie maszyny. Mimo tego, że załoga nie zgłaszała żadnych problemów technicznych, ze wstępnych ustaleń wynika, że samolot zboczył z ustalonego kursu (powody wciąż pozostają nieznane). Tragedia jest o tyle zagadkowa, że kilka dni wcześniej Boeing 737 przeszedł przegląd techniczny z pozytywnym wynikiem.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Wczesne objawy nowotworów. Nie wolno ich lekceważyć
  2. Córka Adama Małysza wygląda wprost nieziemsko. Wyrosła na prawdziwie piękną kobietę (FOTO)
  3. Bardzo smutne informacje. Nie żyje mistrz Polski i Europy
  4. Cała Polska do końca wierzyła, że finał będzie inny. Nie żyje 13-letni Oliwier
  5. Zenek Martyniuk pojedzie na Eurowizję? Radek Liszewski dosadnie komentuje i wbija szpilę fanom disco polo

Źródło: Facebook

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News