Za granicą wszyscy mówią tylko o Polaku. Niesamowitym występem podbił X-Factor

Za granicą wszyscy mówią tylko o Polaku. Niesamowitym występem podbił X-Factor

X-Factor wyprodukował już niejedną gwiazdę i rozpędził kilka naprawdę głośnych karier w naszym kraju. Show prezentowane w TVN było punktem zwrotnym takich artystów jak Michał Szpak czy Gienek Loska. Obecnie wiele mówi się o Polaku, który robi furorę w zagranicznej edycji programu.

X-Factor stanowi dla wielu osób drogę do upragnionej kariery. Program daje szanse wybicia się osobom, które być może nie dysponują zapleczem finansowym pozwalającym na rozpoczęcie kariery bez pomocy z zewnątrz. Stanowi również odzwierciedlenie "amerykańskiego snu", czyli bardzo szybkiej drogi na sam szczyt.

X-Factor: Polak gwiazdą zagranicznej edycji

Programy typu talent show stają się coraz bardziej międzynarodowe i na porządku dziennym jest to, że w danej edycji można obserwować wielu zagranicznych uczestników. Taką drogą poszedł 21-letni Szymon Grzybacz z Krakowa, który postanowił spróbować swoich sił w ukraińskiej odsłonie X-Factor. Młody Polak wykonał w eliminacjach utwór "Wicked Game" i jednogłośnym werdyktem jury przeszedł do kolejnej rundy. Oczarowani wykonaniem piosenki przez Polaka byli nie tylko jurorzy, ale także telewidzowie, którzy masowo zaczęli szukać w sieci informacji o nim. Szymon przyznał, że w programie znalazł się trochę przez przypadek. Historia sięga festiwalu w Nowym Targu, na którym udało mu się sięgnąć po najwyższe laury. To właśnie podczas konkursu poznał jedną z trenerek w ukraińskim programie, która zaprosiła go na wstępne castingi do talent show. Szymon poradził sobie na nich nad wyraz dobrze i otrzymał szansę zaprezentowania się przed jurorami.

Kim jest Szymon Grzybacz?

Niektórzy telewidzowie mogą już kojarzyć Szymona z występów w innym muzycznym show. Młody krakus zaprezentował się w dziesiątej edycji "Must be the Music".DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ Szymon bardzo intensywnie tworzy własną muzykę, gdyż nie chce ograniczać się tylko do wykonywania coverów innych artystów. Jego muzyka to w dużej części popowe ballady połączone z elementami poezji śpiewanej. W ubiegłym roku zadebiutował utworem "Malinowy Raj", a w najbliższej przyszłości ma pojawić się kolejna piosenka, tym razem zadedykowana specjalnie jego rodzicom. Pomimo młodego wieku, piosenkarz zdaje się rozumieć, jak ważne jest odnalezienie swojego stylu w muzyce. Czym Szymon Grzybacz zajmuje się kiedy nie śpiewa? Na co dzień pracuje w teatrze Ateneum, gdzie pełni rolę elektroakustyka. Kiedy nie jest w pracy bardzo intensywnie trenuje na siłowni, czym z dużą chęcią dzieli się na swoim instagramowym profilu. Szymon prowadzi również swój kanał na Youtube, gdzie zamieszcza własne wersje znanych utworów. Można tam usłyszeć jego wykonania piosenek tak znanych artystów jak Eric Clapton czy Ed Sheeran. szymon grzybacz https://www.instagram.com/szymon_grzybacz/
ZOBACZ TAKŻE
  1. Meghan Markle zupełnie sama! Co się stało? 
  2. Auchan zmienia sposób płatności. Starsze osoby mocno się zdziwią 
  3. Dramat najsłynniejszej aktorki „Pułapki” TVN. Tragiczne początki 
Następny artykuł